Logitech Z-323 Kullanıcı İncelemesi

Merhaba arkadaşlar,

Bu konuda sizlere Logitech Z-323 hakkında kendi yorumlarımı da katarak bilgiler vereceğim. Öncelikle;

Z-323 Nedir?

Z-323 Logitech'in sunmuş olduğu bir hoparlördür. Orta derecede olan bu hoparlör fiyatı 120 ile 160 TL arasında piyasada bulunmaktadır.

Z-323 Genel Özellikleri:

u9PSpZk.png

Z-323 Teknik Özellikleri:

Xxunlqh.png

Z-323 Görüntüleri:

eAexgIb.jpg

ogr44DC.jpg

DgF227Q.jpg

68BcSRS.jpg

Z-323 Videolu Ürün İncelemesi (Teknoseyir)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Z-323 Kullanıcı Yorumum

Logitech'in Z-323 model hoparlörleri orta seviye kullancılara hitap eden bir üründür, öncelikle bunu belirtmek gerekir. 1+1, laptop hoparlörü, monitörlerdeki dahili hoparlörlerden geçiş yapıldığında ses kalitenizi 10 adım yukarıya çıkaracaktır. 360 derece ses deneyimi sunan bu üründe 2 adet 6 watt'lık hoparlör ve bir adet 30 watt'lık subwoofer bulunmaktadır. Genel olarak iyi bir ses kalitesi sunan bu üründe 3 cihaz aynı anda bağlanabilmektedir. Sağ hoparlöründe kulaklık girişi de bulunmaktadır. Bass ayarlamaya yarayan tuşu orta seviyelere çektiğinde memnun eden bir ses düzeyi ortaya çıkıyor fakat üstüne çıkıldığında basslar sesi boğabiliyor veya altına inildiğinde tizler için ekolayzer ayarı gerekebiliyor. Genel itibariyle F/P ürünü olan Z-323'ü orta seviye kullanıcılara tavsiye ediyorum. Daha üst model bakmak istiyorum derseniz X-530 tavsiyemdir.

Z-323 Derecelendirmesi (10 üzerinden derecelendirilmiştir.)

Ses düzeyi: 7
Ses kalitesi: 7
Bass kalitesi: 6
Tiz kalitesi: 6
F/P derecesi: 8
Görünüş: 7

Z-323 Artılar, Eksikleri

+ Görüntü itibariyle güzel
+ 3 adet cihazı aynı anda bağlama özelliği
+ Kulaklık girişi
+ 360 derece ses deneyimi

- Yüksek bassta hafifçe boğucu ses
- Tizlerde bekleneni verememesi
- Hoparlör üzerinden koruyucu olmaması (Videoda belirttiği gibi.)

Tavsiye Ediyor Musunuz?

Logitech kalitesine güvenmeyen olmadığını düşünüyorum ve dahili hoparlör veya düşük seviye hoparlör kullanan herkese tavsiye ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun.

Teşekkürler

Ses kalitesi gayet iyi. Eğer 5+1 manyağı değilseniz, odanız çok büyük değilse ideal bir hoparlör.

Katılıyorum.

Aynı üründen bende kullanıyorum yaklaşık 3 aydır çok memnunum bu fiyata alınabilecek en iyisi bence.

Birkaç alternatifi var fakat Logitech ismini de ön plana çıkarıp ayrı bir albeni etkisi yaratıyor insanda. Ben de gayet memnunum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı