Logitech Z213 sağ hoparlörden az ses geliyor

dr1.6

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/ Müzisyen
Evet arkadaşlar sorun başlıktaki gibi. Hoparlöre kulağımı dayadığımda ses geldiğini duyuyorum fakat linkteki videodan kontrol ettiğimde soldan çok net ses geliyor fakat sağa geçtiğinde volume bayağı düşüyor sağdan net ses gelmiyor. Sebebi nedir sizce? Realtek Audio Console'den bir ayar falan mı yapmam lazım?
Kullandığım video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biraz arızalanmış muhtemelen. Rahatsız ediyorsa ses dengesi ile ikisini eşitleyebilirsiniz.
Ciddi bir rahatsızlık vermiyor açıkçası. Volume ve Bass dengesi de yeterli geliyor aklımı kurcaladı yalnızca. Vatan PC den almıştım hoparlörleri garantisi devam ediyor halen versem ne kadar sürer acaba geri teslimi.

Ciddi bir rahatsızlık vermiyor açıkçası. Volume ve Bass dengesi de yeterli geliyor aklımı kurcaladı yalnızca. Vatan PC den almıştım hoparlörleri garantisi devam ediyor halen versem ne kadar sürer acaba geri teslimi.
Ortalama 20 iş gününde teslim edilir muhtemelen. Bu tip sorunları pek ciddiye almıyorlar ama, ürün sağlam diyerek geri de gönderebilirler.

Ortalama 20 iş gününde teslim edilir muhtemelen. Bu tip sorunları pek ciddiye almıyorlar ama, ürün sağlam diyerek geri de gönderebilirler.
Ben de öyle düşünüyorum. kullanmaya devam ederim ya bu şekil çok ciddi bir sorun teşkil etmiyor dediğim gibi. 🙂

Geri
Yukarı