Logitech Z213 vs Mikado MD-318BT

20 Percent

Kilopat
Selamlar, film seyretmek için kaliteli hoparlör aramaktayım. Sizce, aşağıdakilerden hangisi daha net ve kaliteli ses verir? Yüksek ses vermesi önemli değil zira apartmanda yaşıyorum. Ses seviyesini muhtemelen hiçbir zaman yaklaşık %40'ın üzerine çıkarmam 2 üründe de. Ya da paraya kıyıp Logitech z313 alsam, aradaki farka değer mi?

Mikado MD-318BT

Logitech Z213

@EnderTR52 sizin görüşünüz nedir hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Film izlemek için diyorsan 100 TL'ye bir sürü hoparlör önerebilirim. Hatta kendimde kullandım çok rahat kaliteli ses. Ama eğer komşuyu inleteceğim diyorsan senin yazdıklarından birisi uygundur..
Yok hocam film izlesem normal seviyede bir ses ile benim için yeter. Öyle ortalığı inletecek seviyede ses açacak müsait bir ortamım yok zaten. Acaba direkt Logitech S120 alıp geçsem mi diye düşünmüyor değilim ben de açıkçası.

Hocam ilk önce Z213 çok önermiyorum diyeceksiniz subwoofer var ancak o subwoofer demek biraz zor çünkü 60Hz'den altını okuyamıyor bence Z213 almayın ancak bütçe var ise Z313 öneririm gayet güzel subwoofer yeterli ancak zorlamak istemiyorsanız S120 alın.

Mikadoya bulaşmayın yüksek Watt değerleri sizi şaşırtmasın hoparlörleri kalitesiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı