Logitech Z906 vs Z5500?

TheFlasher

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşalar sizce hangisi ? Yarın ikisinden ben birini alacağım 2. el olarak. Herkes Z5500'ü övmüş ama ben eski diye tedirginim. Birisi 750 birisi 500 Tl. Sizce hangisini almalıyım ?

Z-5500 dediğin gibi çok kullanılıyor hala. Eski olması iyi olmadığı anlamına gelmez. Ancak 2. el olması sağlıksız olabileceği anlamına gelebilir. O yüzden aldığın kişi güvenilir ve sağlam verecekse al. Aralarında fazla fark yok o yüzden sana uygun olanı al.

Merhaba z5500 kullanıcısıyım, z906 deneme imkanım da oldu. 2 seti daha çalıştırmadan yan yana koyduğunda direk malzeme kalitesindeki düşüşü fark edersin, LCD ekranlı dekoder yerine üzerinde bi kaç ışık olan çamaşır makinası düğmelerine benzer bi dekoder koymuşlar, uydulardaki sökülebilir toz filtreleri bile gitmiş, Logitech yeni üründe maliyeti de kaliteyi de düşürmüş.
z906 sub da küçülmüş, daha zayıf, tabi apartmanda oturuyorum daha zayıf ve küçük olması sorun değil diye düşünebilirsin.

Z5500 daha düşük frekansta ses verebilmekteyken z906 veremez. Ben hem müzik dinleyen hem oyun oynayan hem film izleyen biriyim. işte bazen gelen gideni aratıyor diye özetleyeyim. Zaten o yüzden herkes yana yana 2. el temiz z5500 arıyor.

Dosya Ekleri

• z5500.JPG
    z5500.JPG
    259,3 KB · Görüntüleme: 92
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı