Logitech'e nasıl ulaşılır?

Deffizy

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Yaklaşık 6 ay önce Vatan Bilgisayar'dan Logitech G305 mouse aldım. Mouse de çift tıklama sorunu yaşamaya başladım 1 hafta önce. Çok umursamadım başlarda nadiren oluyordu fakat PUBG falan oynarken 2 gündür çok sık tekrarlamaya başladı çift tıklama olayı artık oyundan sogudum çok sinir bozucu. Logitech Support kısmından 5 tane mail attım farklı aralıklarla hiçbirine bir geri dönüş alamıyorum. Garantiye yollamak istiyorum. Ulaşabilecegim farklı bir yer var mı veya arabilecegim bir numara? Sitelerinde 800 ile başlayan numara var fakat sadece sabit hatlardan aranabiliyor. Bu devirde sabit hat kullanan kaldı mı Allah aşkına? Bu garanti veya iade konularında Logitech'te bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech destek nasıl cevap vermiyor? Ben 2 aydır kulaklık ile ilgili bir sorunumu konuşuyorum ve attığım her mail 2 gün içinde kesin cevaplanıyor.

Logitech destek birimine mail attıysanız, biraz geç de olsa, yazılımınızı güncellemenizi ve farenin boşluklarından içeriye basınçlı hava püskürtmenizi tavsiye eden bir maille dönüş yapacaklar. Farenin durumunun aynen devam ettiğini yani düzelmediğini ve satıcı firmanın ilgilenmediğini tekrardan belirtmeniz halinde ad,soyad,adres gibi bilgilerinizi isteyerek yeni fare gönderiyorlar. Fakat her mailden sonra 3-4 günde bir cevap verdikleri için bu süreç 1 aya kadar uzayabiliyor.

Kurumsal numaralarından ara garantisi yıllar önce biten Mouse'un USB'sini kaybettim yurt dışından kapıma kadar ücretsiz gönderdiler. Sabit hatlardan arama kısmını ben yaşamadım.

Logitech destek nasıl cevap vermiyor? Ben 2 aydır kulaklık ile ilgili bir sorunumu konuşuyorum ve attığım her mail 2 gün içinde kesin cevaplanıyor.
Dedigim gibi bana bi geri dönüş olmadı.2 gün olmasına ragmen.0212 900 31 77 numarasını internetten buldum logitechin destek hattıymış arıyorum çalıyor ama açan yok malesef
Logitech destek birimine mail attıysanız, biraz geç de olsa, yazılımınızı güncellemenizi ve farenin boşluklarından içeriye basınçlı hava püskürtmenizi tavsiye eden bir maille dönüş yapacaklar. Farenin durumunun aynen devam ettiğini yani düzelmediğini ve satıcı firmanın ilgilenmediğini tekrardan belirtmeniz halinde ad,soyad,adres gibi bilgilerinizi isteyerek yeni fare gönderiyorlar. Fakat her mailden sonra 3-4 günde bir cevap verdikleri için bu süreç 1 aya kadar uzayabiliyor.
Bilgin için teşekkürler.Dedigin gibi yapacagım o halde 2 gün oldu bi geri dönüş alamadım biraz daha bekleyeyim.Sen bu süreci en son ne zaman yaşadın acaba yakın bi tarihte miydi

Geri
Yukarı