LOGO benzeri ucuz muhasebe uygulaması

Lejax

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: RTX 4060
CPU: Ryzen 7 7735HS
RAM: 24GB 4800 MHz DDR5
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisi - Öğrenci
Arkadaşlar malum logo 12000 Tl. Buna muadil ucuz olan muhasebe programı var mı. Mümkünse 500 Tl altı olsun. Çok zor biliyorum ama sizde vardır bir şeyler:D

Merhaba Ankara'da çalışmakta olduğum yazılım firmasında web tabanlı muhasebe ve üretim uygulamamız bulunmaktadır. Firmamız müşterilerimize 7/24 teknik destek vermektedir.Aaro Muhasebe ve Üretim Uygulamamızda ;Cari ,stok,fatura,kasa,banka,çek-senet takibi yapabilir, üretim planlama modülümüz ile anlık üretim takibi yapabilir,taslak reçete oluşturabilir, iş emri verebilirsiniz. Bayi yönetim modülümüz ile bayileriniz borç/alacak takibi yapabilir,siparişleri takip edip online tahsilat ile ödemeleri izleyebilirsiniz. Uygulamamız hakkında detaylı bilgi için : www.aaro.com.tr 'yi ziyaret edebilir, 0312 911 2276 nolu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz. Fiyatlarımız diğer firmalara göre çok uygundur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı