Logo tasarımı için uygulama önerisi

TrayinG_E

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, freelancer olmak istiyorum. Profil fotoğrafı falan yapmak için veya şirketlere falan logo yapmak istiyorum, hangi uygulamayı kullanmalıyım?

Yanlış anladınız. Program olarak demiştim. Hangi Adobe programı veya başka bir program PP ve şirkete fotoğraf yazmak için?

İlk önce Photoshop bilmeniz gerekiyor, ne olursa olsun bu programı temel almanızda fayda var.

Ya başka programlarda yapabiliyorum ama Adobe Photoshop'ta hiçbir şey yapamıyorum.

Yanlış anladınız. Program olarak demiştim. Hangi Adobe programı veya başka bir program PP ve şirkete fotoğraf yazmak için?

Ya başka programlarda yapabiliyorum ama Adobe Photoshop'ta hiçbir şey yapamıyorum.
Neden yapamıyorsunuz, sorabilir miyim? Çünkü en detaylı ve kaliteli işler çıkarabilen program adobe PS'dir. Photoshop derslerini ve (Text,Banner,PP) gibi yapılış videolarını izleyerek öğrenebilirsiniz.

Neden yapamıyorsunuz, sorabilir miyim? Çünkü en detaylı ve kaliteli işler çıkarabilen program Adobe PS'dir. Photoshop derslerini ve (text, banner, pp) gibi yapılış videolarını izleyerek öğrenebilirsiniz.

Ya tamam onu kullanayımda birkaç şeyi anlamadım örneğin nasıl fotoğraftaki rengi seçicez falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı