Logo tasarımım nasıl olmuş?

Griffn

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar logo işi aldım müşterim benden aile danışmanlığı çift ve cinsel terapi yazısını yansıtmasını bekliyor. Bir tane hazırladım sizce nasıl?

Revize:

Dosya Ekleri

• logo kopya.jpg
    logo kopya.jpg
    46,7 KB · Görüntüleme: 120
  • logo kopya rev 2.jpg
    logo kopya rev 2.jpg
    37,3 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleme:
Arkadaşlar logo işi aldım müşterim benden aile danışmanlığı çift ve cinsel terapi yazısını yansıtmasını bekliyor. Bir tane hazırladım sizce nasıl?
Yazıya biraz farklı bir şey mi düşünsen?
Logoyu çevreleyen 2 daire arasına geçmiş yuvarlak bir yazı?

Logonun kendisi çok güzel olmuş gerçekten. Ama yazı logoya çok yakın olmuş ve biraz uyumsuzluk oluşturmuş. Bence yazıyı biraz daha aşağı alıp daha kalın bir font ile yazabilirsiniz.

Yazıya biraz farklı bir şey mi düşünsen?
Logoyu çevreleyen 2 daire arasına geçmiş yuvarlak bir yazı?

Canlandıramadım kafamda tam hocam

Logonun kendisi çok güzel olmuş gerçekten. Ama yazı logoya çok yakın olmuş ve biraz uyumsuzluk oluşturmuş. Bence yazıyı biraz daha aşağı alıp daha kalın bir font ile yazabilirsiniz.

Hocam fontu değiştirin ya da bold tercih edin.

Hocam o kadar mesai harcadımki resmen kafam durdu font seçemiyorum eksik bir şeyler var ama fark edemiyorum çok teşekkür ederim yorumlar için.

Font öneriniz varsa alırım.

Dostum ben beğendim. Yalnız Aile danışmanlığı büyük font örneğin 18px, çift ve cinsel terapi yazısı ise 14px olursa daha iyi olur gibi..

Yeni konular

Geri
Yukarı