Logo trendleri

Daha fazla  
Sadelik: Tasarımlarımın sade olmasına özen gösteririm, zaten çoğu marka artık sadeliğe yöneliyor. Karmaşa olmadan basit ve anlaşılabilir bir logo yaratmamız için sadelik önemli.

Gradyan: Cıvıl cıvıl, renkli logolar yapmayı pek sevmem fakat gradyan tarzda logolar çok tatlı olabiliyor. Eğer doğru renkleri seçerseniz oldukça güzel gözükecektir. Ayrıca kalın-ince gibi siyah-gradyan uyumunu çok seviyorum. :)

Negatif Alan: Logo öğelerinin arasına bir anlam yüklemek diyebiliriz bu tarza, daha önce hiç kullanmadım fakat doğru kullanılırsa hoş olabilir. Fakat ilk izlenim kötü olacaktır bence.

İnce Hatlar: Özellikle parfüm markaları çok kullanıyor bunu, eğer kadınlara yönelik bir markaysanız kesinlikle kullanmanız gereken tarzdır. Zarifliği temsil eder.

Fikirlerim bu şekilde, siz ne düşünüyorsunuz? :)

Son düzenleme:
sadelik: Tasarımlarımın sade olmasına özen gösteririm, zaten çoğu marka artık sadeliğe yöneliyor. Karmaşa olmadan basit ve anlaşılabilir bir logo yaratmamız için sadelik önemli.

gradyan: Cıvıl cıvıl, renkli logolar yapmayı pek sevmem fakat gradyan tarzda logolar çok tatlı olabiliyor. Eğer doğru renkleri seçerseniz oldukça güzel gözükecektir. Ayrıca kalın-ince gibi siyah-gradyan uyumunu çok seviyorum. :)

negatif alan: Logo öğelerinin arasına bir anlam yüklemek diyebiliriz bu tarza, daha önce hiç kullanmadım fakat doğru kullanılırsa hoş olabilir. Fakat ilk izlenim kötü olacaktır bence.

ince hatlar: Özellikle parfüm markaları çok kullanıyor bunu, eğer kadınlara yönelik bir markaysanız kesinlikle kullanmanız gereken tarzdır. Zarifliği temsil eder.

Fikirlerim bu şekilde, siz ne düşünüyorsunuz? :)

Güzel, katılıyorum fakat gradyan kısmını anlamadım. Cıvıl cıvıl derken renk örnekleri verir misiniz?

Geri
Yukarı