LogonUI.exe sistem hatası

FurkanFerdii

Femtopat
Katılım
25 Aralık 2020
Mesajlar
9
Yer
Manisa
Bilgisayarı açtığımda karşıma böyle bir hata geldi.
Bu nedir?
IMG_20210615_162357.jpg

Windows 10 64 bit kullanıyorum.
 

zwon

Picopat
Katılım
22 Nisan 2021
Mesajlar
444
Çözümler
3
1] Sistem Onarımını Onarmak için DISM`yi çalıştırın

DISM aracı, Windows 10`daki LogonUI.exe Uygulama Hatası gibi bazı Windows bozulma hatalarını düzeltmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle Gelişmiş Başlangıçta önyükleme yapın Seçenekler, Komut İstemi`ne erişin ve ardından Windows Sistem Görüntüsünü onarmak için DISM`yi çalıştırın. Alternatif olarak, Güvenli Mod`da önyükleme yaparak komut istemine erişebilir ve sonra DISM`yi çalıştırabilirsiniz.


2]


Gelişmiş Başlangıç Seçenekleri`nde Önyükleme Denetimi`ni çalıştırın ve sonra bir komut istemine erişin ve açın ve aşağıdaki komutu çalıştırın:

chkdsk / r

3] Grafik Kartı Bağdaştırıcısını Devre Dışı Bırak

LogonUI hatası, grafik bağdaştırıcınızla ilgili herhangi bir geçici sorun olduğunda da oluşabilir. Bu hatayı gidermek için, grafik bağdaştırıcısını Güvenli Mod`da devre dışı bırakmayı deneyin ve ardından normal modunu güncelleyin ve etkinleştirin.

4] Temiz Önyükleme Durumunda Sorun Giderme

Windows`u başlatmak için en az bir sürücüler ve başlangıç programları. Bu işlem, bir programı veya güncelleştirmeyi yüklediğinizde veya Windows 10`da bir programı çalıştırdığınızda ortaya çıkan yazılım çakışmalarını ortadan kaldırmaya yardımcı olacak şekilde yararlıdır. Sorunu bir Temiz Önyükleme gerçekleştirerek giderebilirsiniz. Hiçbir şey yardımcı olmazsa Olay Görüntüleyicisi`nde hata günlüğünü kontrol edin ve üzerinde çalışacak bir yönün olup olmadığını görün.
 

Yeni konular

Yukarı