LoL 0xc000007b Hatası

Seetype

Hectopat
Daha fazla  
Dün bilgisayarıma format attım. Win 8.1 yükledim. League of Legends adlı oyunumuda yükledim. Windows 10 kullanıyordum pek memnun kalmadım ve 8.1 e geri döndüm. Oarda çalışan oyun 8.1'e geçtiğimde çalışmadı ve 0xc000007b hatasını verdi. Önceki konulara baktım ve ve Recep Baltaş abinin açtığı konuyu okudum. Ben de gözüken DLL'ler baya fazla hepsini tek tek DLL files adlı siteden indirmeli miyim yoksa başka bir yolu var mı?
Resimde bir kısmı gözüküyor aşağı doğru devam ediyor.

17836911_631396170404797_1118154190_o.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün bilgisayarıma format attım. Win 8.1 yükledim. League of Legends adlı oyunumuda yükledim. Windows 10 kullanıyordum pek memnun kalmadım ve 8.1 e geri döndüm. Oarda çalışan oyun 8.1'e geçtiğimde çalışmadı ve 0xc000007b hatasını verdi. Önceki konulara baktım ve ve Recep Baltaş abinin açtığı konuyu okudum. Ben de gözüken DLL'ler baya fazla hepsini tek tek DLL files adlı siteden indirmeli miyim yoksa başka bir yolu var mı?
Resimde bir kısmı gözüküyor aşağı doğru devam ediyor.

Eki Görüntüle 225577
Windows'u update yapmayı denemelisiniz .

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı