LoL 12.22 yamasından sonra skin çalışmıyor

İşletim sistemi
Windows 7
Bu biraz daha etkili sanırım. Fakat bu da bazen sekteye uğruyor. Her 2 maçta bir falan hem LoL'ü hem lolskini kapatıp tekrar açmak gerekiyor. Ve derecelide de her maç stabil çalışmıyor.
Çalışmadığı durumda diğer ana lolskini yönetici olarak aç düzeliyor. Ben uygulama değişe değişe oynuyorum şimdilik bir sıkıntı yok.

Arkadaşlar sanırsam ben çalıştırmayı başardım.
İlk önce sitesine gidip güncel 13.1.1 programını indirin. Daha sonra programı normal kurduğunuz şekilde kurun otomatik olarak masaüstüne gelecektir. LoL'e giriş yapıp ayarlardan DX9 kullan tikini işaretleyin. Antrenman moduna giriş yapın. Masaüstündeki lolskine sağ tıklayıp dosya konumunu aç deyin, açılan klasörde random yazılı lolskin uygulaması olacak ona sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır deyin. Antrenman modunda herhangi bir karakteri seçip onaylayın daha sonra o karakterin skinini seçip oyunun yüklenmesini bekleyin. Oyun başlayınca otomatik olarak seçtiğiniz skin yüklenmiş olacaktır. Bende de çalışmıyordu fakat bu işlemleri yaptıktan sonra çalışmaya başladı. Deneyin olursa oldu diye paylaşımlarınızı yaparsınız.
İyi sosyaller...

Yok maalesef çalışmadı bende.

Masaüstüne düşen lolskin zaten random isimli lolskinin kendisi onu da yönetici olarak çalıştırmak yeterli olur diye düşünüyorum. Bende ara ara çalışyor fakat tam çözümünü bende bulabilmiş değilim.

Ben 2023'ten hortlatayım madem indireyim dedim oyuna girerken çalışmıyor... Lakin indirirken gelen Klasor'de beni oku tarzında bir not var ve Custom ve map skinlerinin çalışmadığını söylüyorlar lakin açmaya çalıştığım skinler var olan skinler zaten anlayamadım denedim de bir takım şeyler ama muaffak olamadım maalesef bir süre sonra düzeliyor mu yoksa böyle mi kaldı uygulama bilen varsa :D

Fixlenecek ileriki yamalarda ama şu an kimse bilmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı