LoL 12.22 yamasından sonra skin çalışmıyor

İşletim sistemi
Windows 7
LoLSkin ban sebebidir. Sizin şansınız yaver gitti ve ban yemediniz diye milleti kullanmaya teşvik etmeyin. LoLSkin programı %100 ban sebebidir arkadaşlar, o riske girip kullanmayın. Kaç yıllık emekler var sonuçta hesaplarda.

Lolskin ban sebebidir. Sizin şansınız yaver gitti ve ban yemediniz diye milleti kullanmaya teşvik etmeyin. Lolskin programı %100 ban sebebidir arkadaşlar, o riske girip kullanmayın. Kaç yıllık emekler var sonuçta hesaplarda.

Kimse kimseyi teşfik etmiyor hocam ben sadece kendim kullandığımı belirttim ve ban yemedim ki ban atmaları çok düşük olasılık. Sadece sen görebiliyorsun video veya SS olmadığı sürece ban yeneceğini düşünmüyorum.

LoL skin bende kullanıyorum + kuzenim yıllardır kullanıyor. 400 level plat hesabı var ban yemedi. Ban şehir efsanesi. Bazı kişiler heatbox olsun diye abuk subuk skin seçiyor sonra karşı taraf akıllıysa hileden report eder belki ban yersiniz. O da belki.

*Ayrıca konun sebebi olan skinsiz girme sorunu son yamadan sonra bende de oluştu. Çözen varsa etiket atsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı