LoL 30-40 FPS üstüne çıkmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

VooNG

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar, bundan 2 hafta önce gayet güzel oynuyordum ama ne olduysa bir anda 30-40'ın üstüne çıkmamaya başladı. Hani en düşüğe çekiyorum ayarları, yine aynı FPS veriyor. Biraz da olsa oynar ama aynı kalıyor. Silip yeniden yükledim, termal macunumu yeniledim fakat olmadı. Bilen varsa bir yardımcı olur musunuz ya? :( sistem özelliklerim : 6gb ram, intel core i5 2.50 ghz işlemci 1gb ekran kartı nvidia geforce 520mx .

Sistem özelliklerini belirtebilir misin? Ayrıca son yamadan sonra oyunda sorunlar oluşmaya başlamış birçok kişide.

Ekledim kardeşim.

Sisteminizi yazmamışsınız ama tahminimce bilgisayar ekran kartını görmüyor. Driverları güncellemeyi deneyin.

Kardeşim yazdım yukarıda sistemimi.

Sistemin nedir?
Ekran kartı, işlemci kullanımın kaç?
Sıcaklıklar kaç derece?

Yukarıda yazdım kardeşim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar, bundan 2 hafta önce gayet güzel oynuyordum ama ne olduysa bir anda 30-40'ın üstüne çıkmamaya başladı. Hani en düşüğe çekiyorum ayarları, yine aynı FPS veriyor. Biraz da olsa oynar ama aynı kalıyor. Silip yeniden yükledim, termal macunumu yeniledim fakat olmadı. Bilen varsa bir yardımcı olur musunuz ya? :( sistem özelliklerim : 6gb ram, intel core i5 2.50 ghz işlemci 1gb ekran kartı nvidia geforce 520mx

İşlemci model belirtmemişsiniz.
RAM bilgilerini belirtmemişsiniz.
Laptopunuzun adını belirtmemişsiniz.

Dosya Ekleri

• resim_2021-04-16_133053.png
    resim_2021-04-16_133053.png
    6,8 KB · Görüntüleme: 54
Yeni yama geldi ayrıca sisteminizde FPS düşüklüğü normal yeni yamalar geldikce FPS düşecektir.
Termal macunu yeniledim demişsiniz sıcaklık değerleri ne durumda?

Geri
Yukarı