LOL 9.18 Yaması Yayınlandı

lokmanbalci

Hectopat
Selamlar. LOL'de yeni yama yayınlandı. Bazı değişiklikler oldu. Linki bırakıyorum. Yeni yama hakkında düşünceleriniz neler?
Taktik Savaşları 9.18 Yama Notları | League of Legends

Şampiyonlar Kısmı:

1. Aşama

• Camille'in saldırı gücü: 50 ⇒ 55
  • Elise'in örümcek yavrularının saldırı gücü: 50 ⇒ 60
  • Graves'in zırhı: 20 ⇒ 30
  • Kassadin'in saldırı gücü: 55 ⇒ 50
  • Kha'Zix'in başlangıç manası/toplam mana: 0/50 ⇒ 0/65
2. Aşama
  • Pyke'ın başlangıç manası: 75 ⇒ 50
  • Twisted Fate'in canı: 450 ⇒ 500
  • Twisted Fate'in mavi kartının verdiği mana: 20/35/50 ⇒ 30/50/70
3. Aşama
  • Evelynn'in infaz eşiği: %65 ⇒ %50
  • Evelynn'in infaz hasarı çarpanı: 3/5/7 ⇒ 3/4/5
  • Katarina'nın manası: 0/100 ⇒ 0/85
4. Aşama
  • Akali'nin yetenek hasarı: 150/275/400 ⇒ 200/350/500
5. Aşama
  • Anivia'nın yetenek süresi: 8 saniye boyunca 800 Hasar ⇒ 6 saniye boyunca 800 Hasar
  • Pantheon'un canı: 1000 ⇒ 850
  • Pantheon'un saldırı gücü: 80 ⇒ 75

Son düzenleyen: Moderatör:
@lokmanbalci Dostum demin yorum atmıştım ortalık veled kaynıyor diye. LOL için söylemiştim sen yanlış anlayıp raporladın sanırım. Yani ana bacı sövenler oyunu bilmeyenler falan o manada.

@lokmanbalci Dostum demin yorum atmıştım ortalık veled kaynıyor diye. LOL için söylemiştim sen yanlış anlayıp raporladın sanırım. Yani ana bacı sövenler oyunu bilmeyenler falan o manada.
Hocam ben kimseyi raporlamadım ama :) Bi yanlışlık falan olmuştur. Daha bu formda kimseyi raporlamışlığım yok, en azından "bilinçli" şekilde. Bu arada senşn dediğine de katılıyorum çok fazla çoluk çocuk var. Okullar başladı bakalım, rahatlarız diye umuyorum.

Hakkım ile maç kaybedemiyorum böyle bir oyun. Bu arada o mesajımı birisi raporladı ve moderatör "Gereksiz mesajlar" kategorisinde sildi o yorumu. Bu şekilde tanımaya başlıyoruz bu forumu da. LOL deki gibi küçük yaşta moderatör var sanırım burada da.

Hakkım ile maç kaybedemiyorum böyle bir oyun. Bu arada o mesajımı birisi raporladı ve moderatör "Gereksiz mesajlar" kategorisinde sildi o yorumu. Bu şekilde tanımaya başlıyoruz bu forumu da. LOL deki gibi küçük yaşta moderatör var sanırım burada da.
Mesela yukarıda arkadaş Bi düzeltme yapmış onu düzeltmeleri için "bize ulaşın" dan yazdım ama pek takan yok sanki?!

Normal oyun için konuşursak Aatrox ve Akali'ye yine nerf gelmiş. Herhalde bir daha ki yamada oyundan silinirler. Yeteneklerinden dolayı güçlüler ama abartı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı