Çözüldü LoL açılmıyor

• Konuyu başlatan Dyzex
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 23B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Dyzex

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
1578839873664.png

Oyunu başlattığımda böyle oluyor 5 dk falan bekledim ama açılmıyor.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Bu linkten Riot'un kendi çıkardığı "hextech onarım aracı" adlı onarma programını kurun.Yeniden güncellemeye zorla seçeneğini işaretleyin ve onarımı başlatın.Not:bu işlemden sonra oyuna girdiğinde 5-6 gb indirme yapabilir yeniden güncellediği için.
Bu linkten Riot'un kendi çıkardığı "hextech onarım aracı" adlı onarma programını kurun.Yeniden güncellemeye zorla seçeneğini işaretleyin ve onarımı başlatın.Not:bu işlemden sonra oyuna girdiğinde 5-6 gb indirme yapabilir yeniden güncellediği için.

Çözüm
Sorunum düzeldi teşekkür ederim.

Merhaba bende dediğiniz yöntemle yaptım fakat istemci böyle kaldı acaba güncelleme mi yapıyor bilemedim yardımcı olursanız sevinirim.Eki Görüntüle 772025

Bir bilgim yok açıkcası hocam ama bu araç Riot'un kendi yayınladığı bir araç en iyisini Riot bilir siz isterseniz bir ticket atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı