Çözüldü LOL: Alt+Tab yapınca drop sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

kuyt5252

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci (Talebe)
Selamlar. Ben League of Legends oynuyorum da mesela oyunu Alt+Tab yaptıktan sonra oyuna bir daha girdiğimde 1 saniye drop donma giriyor sonra geçiyor. Ve 3 kez böyle dıt dıt dıt gibi bir ses geliyor. Eskiden CS GO'da da oluyordu şimdi CS GO'da olmuyor. Sorunu daha iyi anlamanız için size bir YouTube video linki vereceğim vereceğim videoda çok kısa bir video. Hatayı daha iyi anlamanız için kendim çektim

VİDEO LİNKİ:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistem özelliklerim:
AMD Radeon RX 570 Pulse 4 GB
AMD Ryzen 3 2200G 3.5 GHz
Gigabyte AB350M D3V ANAKART
1TB HDD

Aha benim sorundu bu. Tabii ki çözüldü. Bende de RX590 var. Dıt sesi antilag için. Büyük ihtimal ekran kartı driverınız güncel değil. Benimki de güncel değildi. Güncelledikten sonra düzelmişti.

Ilginç. Anlayan biri yardımcı olur eğer kendi yapmıyorsa kullanıcı riskli bir ses gibi geldi. Ama bilgisayarın içindeki ses videoya yansımamalı.
O ses Radeon Chill devreye girme sesi. Radeon Chill kaparsan ses gelmez. F11 olması lazım oyun içi kapatma veya ayarlardan kökten kapat.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı