LoL Altın eloda takıldım, yükselemiyorum

ruioleywin

Hectopat
Merhabalar başlıkta da gördüğünüz gibi şu anda gold 4 ten çıkamıyorum maalesef. Normalde oyunu bırakmıştım ama okullar kapandığı için evde canım sıkılıyordu ve tekrardan başladım. Eskiden adc maindim ancak şu an mid mainledim oradan devam ediyorum hatta Irelia ile de gayet güzel bir galibiyet oranım vardı (%70). Başladım oynamaya ve Bronz 1 den Gold 3 e kadar yükselmeyi başardım 40 45 maçta. Ancak Gold 3 50 lp olduktan sonra bir daha eskisi gibi kazanma serileri yapamamaya başladım. Beni üzen şey artık koridorumu bile kazanamıyordum. Sonra karakter değiştirdim Vex'e geçtim çünkü Irelia oynarken bana en çok zorluk çıkaran karakter Vex'ti. Vex ile iyi başladım aslında ancak onunla da bir zamandan sonra kaybetme serileri yaşayınca tekrardan karakter değiştirdim. Ekko Vladimir ve Sylas oynamaya başladım ancak hiçbir zaman Irelia ile yaşadığım o muhteşem performansları yaşayamadım. Şimdilerde tekrardan Irelia'ya döndüm ancak olmuyor eskisi gibi :( Ama gerçekten bu yolculukta takıldığım ciddi engeller oldu. 1-Jungle'lar ve ping dinlemeyen oyuncular. Koridor üstüme iterken gelemeyeceğimi pingliyorum jungle'ın üstüne üstüne ancak kendisi savaşmaya devam ediyor ve rakip midin yardımıyla ölünce suçu bana atıyor. Ben de kendisine 750 tane ping attığımı ifade ediyorum. 2- Oyunun matchmaking sisteminde yeni 30 level olmuş oyuncuları Altın eloda başlatması. Altın elodaki dostlar bunu fark etti mi bilmiyorum ama benim 3 4 maçıma bu tür oyuncular geldi. Onlar koridordan 0/10 çıkınca onlara suçu atmak kolay iş aslında sorun matchmaking'de. Evet yaklaşık 3 haftadır oyunu ciddiye alarak oynadığım için ciddi sinir stres de yarattı insanda sivilcelerim çıktı oyun yüzünden. Tavsiyeleriniz bekliyorum ve tek oynuyorum oyunu birlikte oynamak isteyen arkadaşlar olursa seve seve oynarım.

1679942677584.png

Merhabalar başlıkta da gördüğünüz gibi şu anda gold 4 ten çıkamıyorum maalesef. Normalde oyunu bırakmıştım ama okullar kapandığı için evde canım sıkılıyordu ve tekrardan başladım. Eskiden adc maindim ancak şu an mid mainledim oradan devam ediyorum hatta Irelia ile de gayet güzel bir galibiyet oranım vardı (%70). Başladım oynamaya ve Bronz 1 den Gold 3 e kadar yükselmeyi başardım 40 45 maçta. Ancak Gold 3 50 lp olduktan sonra bir daha eskisi gibi kazanma serileri yapamamaya başladım. Beni üzen şey artık koridorumu bile kazanamıyordum. Sonra karakter değiştirdim Vex'e geçtim çünkü Irelia oynarken bana en çok zorluk çıkaran karakter Vex'ti. Vex ile iyi başladım aslında ancak onunla da bir zamandan sonra kaybetme serileri yaşayınca tekrardan karakter değiştirdim. Ekko Vladimir ve Sylas oynamaya başladım ancak hiçbir zaman Irelia ile yaşadığım o muhteşem performansları yaşayamadım. Şimdilerde tekrardan Irelia'ya döndüm ancak olmuyor eskisi gibi :( Ama gerçekten bu yolculukta takıldığım ciddi engeller oldu. 1-Jungle'lar ve ping dinlemeyen oyuncular. Koridor üstüme iterken gelemeyeceğimi pingliyorum jungle'ın üstüne üstüne ancak kendisi savaşmaya devam ediyor ve rakip midin yardımıyla ölünce suçu bana atıyor. Ben de kendisine 750 tane ping attığımı ifade ediyorum. 2- Oyunun matchmaking sisteminde yeni 30 level olmuş oyuncuları Altın eloda başlatması. Altın elodaki dostlar bunu fark etti mi bilmiyorum ama benim 3 4 maçıma bu tür oyuncular geldi. Onlar koridordan 0/10 çıkınca onlara suçu atmak kolay iş aslında sorun matchmaking'de. Evet yaklaşık 3 haftadır oyunu ciddiye alarak oynadığım için ciddi sinir stres de yarattı insanda sivilcelerim çıktı oyun yüzünden. Tavsiyeleriniz bekliyorum ve tek oynuyorum oyunu birlikte oynamak isteyen arkadaşlar olursa seve seve oynarım.

Eki Görüntüle 1717216
İlk iş olarak takımını suçlamayı bırakmalısın bence takımın suçlu olsa bile. Bu mentalle daha rahat oynarsın. Oyunu elo için oynuyorsan metadaki çarlara bakabilirsin.

Merhaba başlıkta da gördüğünüz gibi şu anda Gold 4'ten çıkamıyorum maalesef. Normalde oyunu bırakmıştım ama okullar kapandığı için evde canım sıkılıyordu ve tekrardan başladım. Eskiden ADC maindim ancak şu an mid mainledim oradan devam ediyorum hatta ırelia ile de gayet güzel bir galibiyet oranım vardı (%70). Başladım oynamaya ve bronz 1'den Gold 3'e kadar yükselmeyi başardım 40 45 maçta. Ancak Gold 3 50 lp olduktan sonra bir daha eskisi gibi kazanma serileri yapamamaya başladım. Beni üzen şey artık koridoğru mu bile kazanamıyordum. Sonra karakter değiştirdim Vex'e geçtim çünkü ırelia oynarken bana en çok zorluk çıkaran karakter vex'Ti. Vex ile iyi başladım aslında ancak onunla da bir zamandan sonra kaybetme serileri yaşayınca tekrardan karakter değiştirdim. Ekko Vladimir ve Sylas oynamaya başladım ancak hiçbir zaman ırelia ile yaşadığım o muhteşem performansları yaşayamadım. Şimdilerde tekrardan ırelia'ya döndüm ancak olmuyor eskisi gibi :( ama gerçekten bu yolculukta takıldığım ciddi engeller oldu. 1-Jungle'lar ve ping dinlemeyen oyuncular. Koridor üstüme iterken gelemeyeceğimi pingliyorum Jungle'ın üstüne üstüne ancak kendisi savaşmaya devam ediyor ve rakip midin yardımıyla ölünce suçu bana atıyor. Ben de kendisine 750 tane ping attığımı ifade ediyorum. 2- oyunun matchmaking sisteminde yeni 30 level olmuş oyuncuları altın eloda başlatması. Altın elodaki dostlar bunu fark etti mi bilmiyorum ama benim 3 4 maçıma bu tür oyuncular geldi. Onlar koridordan 0/10 çıkınca onlara suçu atmak kolay iş aslında sorun matchmaking'de. Evet yaklaşık 3 haftadır oyunu ciddiye alarak oynadığım için ciddi sinir stres de yarattı insanda sivilcelerim çıktı oyun yüzünden. Tavsiyeleriniz bekliyorum ve tek oynuyorum oyunu birlikte oynamak isteyen arkadaşlar olursa seve seve oynarım.

Eki Görüntüle 1717216

Hocam Support oynamanı da tavsiye ederim takımı en çok Support taşır SUP kötüyse gg olur oyunlar genelde. Sup oynarken güzel de bir ADC bulursan pre yaparsın.

Hocam Support oynamanı da tavsiye ederim takımı en çok Support taşır SUP kötüyse gg olur oyunlar genelde. Sup oynarken güzel de bir ADC bulursan pre yaparsın.
Pek katılmıyorum açıkçası. Sup olarak ne kadar iyi oynarsanız oynayın o geriye kalan koridorlar çöpse bitiyor oyun. Taşıma potansiyeli 0 en azından çoğu çarda. Jungle oynamak en mantıklısı bana kalırsa. Her koridoru öne geçirirseniz adamlar istediği kadar mal olsun kazanırsınız oyunu. En azından çoğu zaman.

İlk iş olarak takımını suçlamayı bırakmalısın bence takımın suçlu olsa bile. Bu mentalle daha rahat oynarsın. Oyunu elo için oynuyorsan metadaki çarlara bakabilirsin.
Reis takımımı suçlamam genelde. Zaten belirttim koridoru kazanmakta zorlanıyorum artık diye.

Aynen hocam onun için de ADC preler lazım. Tekrar belirteyim oynamak isteyen varsa sup oynarım deli gibi.

Geri
Yukarı