LOL anlık ping artışları

KillerBowls

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar.
Superonline internet kullanıyorum. LOL oynarken anlık ping artışları 3.000'e kadar çıkıyor. Bazen de sunucu bağlantısı kopuyor. Onun dışında 80 ping 270FPS ile oynuyorum. Kabloyla bağlandığımda bu sorunları yaşamıyorum. Sorun modem kaynaklı mı yoksa yapmam gereken bir şey var mı ?
  • CMD komutu ile modeme ping attım.
  • Superonline'ı arayarak portumu değiştirttim.
  • WLAN optimizer programını denedim.
Sonuç alamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında sorun sizle ilgili değil altyapının yetersiz olmasından kaynaklanıyor buna yapılacak bir şey yok .

W-lan optimizer kullanıyorum. Tavsiye ederim. Streaming mode açman gerekiyor programda. İnternette de araştırabilirsin. Oldukça küçük bir program. Umarım işine yarar ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında sorun sizle ilgili değil altyapının yetersiz olmasından kaynaklanıyor buna yapılacak bir şey yok .

Wi-Fi'da sorun var, LAN'da yok diyor. Şimdi bana bununla altyapı arasındaki bağı bi kurar mısın ?

@Silinen üye , modem marka modeliniz nedir ? Firmware güncellemesi var mı ? PC'nizin ağ kartı sürücüsü güncel mi?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı