LoL anlık bağlantı kopması

Soykan Soycan

Kilopat
Daha fazla  
Oyundayken 1 saniyelik kopma yaşıyorum sonrasında hemen yukarıda "xxx oyuna yeniden bağlandı" yazısı çıkıyor. İstisnasız her el aynı sorunu yaşıyorum. CS:GO veya pes oynarken bir sorun yaşamıyorum. Dosyaları doğruladım yine sorun çözülmedi. Bu arada internet olarak Netspeed kullanıyorum.

Oyundayken 1 saniyelik kopma yaşıyorum sonrasında hemen yukarıda "xxx oyuna yeniden bağlandı" yazısı çıkıyor. İstisnasız her el aynı sorunu yaşıyorum. CS:GO veya pes oynarken bir sorun yaşamıyorum. Dosyaları doğruladım yine sorun çözülmedi. Bu arada internet olarak NetSpeed kullanıyorum.

Ben zamanında bilgisayarın Wi-Fi alıcısını söküp takmıştım olmuştu. Ama sinir sistemlerim çökmüştü.

Nasıl dusurebilecegini bilmiyorum benim modemde 2 adet internet veriyor 5GHz ve 2.4GHz olarak gozukuyor kablosuz kullandigim için sorun yarattigini dusunuyorum modeme uzagim cunku guc arttikca mesafesi azaliyor benim modemde dedigim gibi nasıl dusurebilirsin bilmiyorum dusursende kesin çözüm olmayabilir.
kabloyla baglaniyorsan bir sorun olmamasi lazim bide diğer oyunlarda olmuyor demişsin oyunla alakali bi durum da olabilir

Oyundayken 1 saniyelik kopma yaşıyorum sonrasında hemen yukarıda "xxx oyuna yeniden bağlandı" yazısı çıkıyor. İstisnasız her el aynı sorunu yaşıyorum. CS:GO veya pes oynarken bir sorun yaşamıyorum. Dosyaları doğruladım yine sorun çözülmedi. Bu arada internet olarak Netspeed kullanıyorum.
Bende de aynı sorun var. Ben de Netspeed kullanıyorum. Çözebildin mi sorunu?

Yeni konular

Geri
Yukarı