LoL Arkadaşı arıyorum

The Tribal Chief

Hectopat
Makaleler
44
Merhabalar,
Ben şimdiye kadar sadece 1 kere dereceli maça girdim. Tam hatırlamıyorum ama 55 civarı Level'im var. Uzun zamandan beri oynamıyorum. Sonradan kızmayın bana.

Dereceli oynamama sebebim bronza düşeceğim için. Öbür türlü oynarım. Umarım takım oyuncum çıkar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,
Ben şimdiye kadar sadece 1 kere dereceli maça girdim. Tam hatırlamıyorum ama 55 civarı Level'im var. Uzun zamandan beri oynamıyorum. Sonradan kızmayın bana.

Dereceli oynamama sebebim bronza düşeceğim için. Öbür türlü oynarım. Umarım takım oyuncum çıkar.
Dereceli eşleşmelerden bu kadar korkmamalısın 😇
Ayrıca Dereceli maçlarda Normal maçlara nazaran daha ciddi oyuncularla karşılaşabilirsin.

İstersen Sihirdar Adını bana özel mesaj olarak gönderebilirsin. Güçlü olduğun kısımları ortaya çıkartıp üzerine gitmeni ve bu konuda özgüven sahibi olmanı sağlayabiliriz 😊

Bence fazla önyargılısınız :)
Lig çıkmak diye bir şey olmasaydı bu kadar Elmas ve üzeri oyuncu ışınlandı mı oraya :D
Ön yargı değil hocam. Elmas elodaki insanların %90 ı boostlanmış ve baya az oyuncu var. Dakika 30 nasusla 100 steak yapanlar var. Bu adam 3 kere oyunuma geldi tryi bıraktım :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı