LoL banı açılır mı?

Mucho

Centipat
Daha fazla  
Geçen günki maçta Support gankplank oynamıştım ve ADC çok sinirlendi ama hiç killini çalmadım hatta 14 asist filan bitirdim maçı adam maç boyunca Allah'a kurana peygambere bana küfür etti bende kesin ban yer diye düşünmüştüm bir de One ben ban yemişim. Bir de adam GP rep yazıp duruyordu. Hiçbir şekilde laneyi de terk etmedim. Bu Riot Games'in ban sistemi gerçekten saçma. 14 gün ban attılar. Eğer banımı açmazlarsa 14 gün içinde oyunu bırakırım. Sizce banımı açarlar mı? Desteğe bilet attım.

Oyun içi ismini atarsan maç geçmişine bakarız ve yorumlarız. Atmazsan yardım istemiyorsun demektir kendin bilirsin, 14 gün cezanın bitmesini bekle.

O maç zaten haklı yere ban yedim o 1 ay önceydi bunda 1/7! 6'dı sanırım 8 de olabilir ölüm.

ID atmak çok mu zor? Ne yapacağız ev adresini bulup öldüreceğiz mi?

Birden fazla kez troll pick yapmışsanız ve birden fazla oyunda bu sebeple raporlandıysanız. Oyuncuların genel kanısı haline gelerek Riot Raporlama Sisteminin uyguladığı prosedürler gerekçesiyle ban yemiş olabilirsiniz.

Haksız bir durum söz konusu olabilir. Bu konuyu açıklayan resmi bir dille biletinizde belirtin.

Geri
Yukarı