LoL başlanmalı mı?

Hayatım da bir kez bile oynamadım.
Sadece 1saat videosunu izledim.
Başlanmalı mı?
Harcadığım zamana değer mi?
Yoksa onun yerine TLOU2, Far Cry5 gibi oyunlara devam mı edeyim?

Sakın başlama kral, oyunda her türden insan var ve genel kitle olarak küfürbaz çocuklardan oluşuyor artı olarak sinir hastası olman için her şeyi yapıyorlar karar senin tabii istersen sinir hastası olabilirsin.

Verdiğim emek boşa gidiyor. Oyun başlayacaksan bir öneri: Tüm oyuncuları mutele(mesaj, işaret ve bildirim engellemek)

Aslında oyun güzel fakat kanser kitle çok.

Pp değişmeyi unutmuşsunuz hocam.
Hocam ben de bırakalı uzun zaman oldu, profil fotoğrafı sırf GIF'li diye değişmiyorum :D .

Bu arada elinizde TLOU2, Far Cry 5 gibi nimetler varken LoL'e başlamanızı asla önermem. Onları bitirin. Sonra başka oyunlar önerebiliriz isterseniz. Ben başlayayım, Detroit: Become Human :) .

Hocam ben de bırakalı uzun zaman oldu, profil fotoğrafı sırf GIF'li diye değişmiyorum :D .

Bu arada elinizde TLOU2, Far Cry 5 gibi nimetler varken LoL'e başlamanızı asla önermem. Onları bitirin. Sonra başka oyunlar önerebiliriz isterseniz. Ben başlayayım, Detroit: Become Human :) .
Bende devam ettireyim Metro: Exodus şu Enchanted Edition olan RTli MT'li :D.

Hocam oyunu gömenlerin %90'ı FPS tarzı oyunları sevip LoL'e girince oynamayı beceremeyip karşıya kaybedenler. Eğer FPS tarzı oyunları seviyorsan LoL sana garip gelebilir. Ben şahsen FPS oyunlarını LoL kadar sevmem. Oyunun kitlesinin kanser olduğunu inkar etmiyorum ama sırf kitlesi çöp diye bir oyunu gömmek akılsızlık olur. Size kalmış, LoL'ün CS:GO vb oyunlar gibi bir sınırı yok istediğin şeyi oynarsın bu kadar basit.

Geri
Yukarı