LoL başlanmalı mı?

Yıl oldu 2021. Artık lole başlanmaz. Ben sürekli oynuyorum çünkü para kazanıyorum. Yeni başladığınız zaman dereceli atana kadar smurfler sizi bıktırır oyundan. Oyunu öğrenmek için verilen 30 seviyelik sürede karşınıza platinden tutun challenger'a kadar adamlar geliyor. 2 sezon öncesine kadar böyle değildi. Sezon 1 den beri oynuyorum türkiye'de artık oyunu oynayan kalmadı Diamond II+ eloda 19 dakika oyun bulmayı bekliyordum bıraktım şimdi EUW'dayım. Sonuç olarak başlamayın.

Tanımadığınız insanların sevdiğiniz aile fertlerinize yapmak istediği ve pek hoş olmayan fantezilerini duymak istemiyorsanız bence başlamayın. Üstüne bağımlılık yapıyor bırakamıyorsunuz lütfen ama lütfen başlamayın sırf popüler diye ben bu sonsuz çukurun içine düştüm siz düşmeyin n'olur.

Hayatım da bir kez bile oynamadım.
Sadece 1saat videosunu izledim.
Başlanmalı mı?
Harcadığım zamana değer mi?
Yoksa onun yerine TLOU2, Far Cry5 gibi oyunlara devam mı edeyim?
1 yıldır oynuyorum, hangi koridora gitsen küfür yemek ve ilk başladığında sürekli tek yemek dışında bi problem yok
Tanımadığınız insanların sevdiğiniz aile fertlerinize yapmak istediği ve pek hoş olmayan fantezilerini duymak istemiyorsanız bence başlamayın. Üstüne bağımlılık yapıyor bırakamıyorsunuz lütfen ama lütfen başlamayın sırf popüler diye ben bu sonsuz çukurun içine düştüm siz düşmeyin n'olur.
Bir kere mid gittim diye bir arkadaş benim anacığımla boğaz köprüsünde iki kıtaya izletme fantezisinden bahsetti , garip.

1 yıldır oynuyorum, hangi koridora gitsen küfür yemek ve ilk başladığında sürekli tek yemek dışında bi problem yok

Bir kere mid gittim diye bir arkadaş benim anacığımla boğaz köprüsünde iki kıtaya izletme fantezisinden bahsetti , garip.
Ne güzel işte kitleye bak be en güzel varlık olan annelere verdikleri saygıya bak (!)

Şaka bir yana, bundan çok daha kötüleri var. Bazı insanların fantezileri çok yaratıcı işte bu yüzden başlamamanızı öneriyorum.

Geri
Yukarı