LoL bazı günler akıcı olmuyor

İşletim sistemi
Windows 11
Daha fazla  
RAM
16,0 GB
Ekran kartı
RTX 3060
Anakart
HDM610-K D4
İşlemci
i5 12400F
LoL 240 FPS sabit bir şekilde oynuyorum fakat oyun bazı günler hiç akıcı olmuyor. FPS değişmiyor fakat akıcılık düşüyor. Sadece oyunda olmadığı gibi Windows ana ekranında ve Windows imlecini hareket ettirdiğimde de akıcılığın düşütüğünü anlayabiliyorum ve Windows imlecinin kastığı günlerde oyun da kasıyor.

LoL 240 FPS sabit bir şekilde oynuyorum fakat oyun bazı günler hiç akıcı olmuyor. FPS değişmiyor fakat akıcılık düşüyor. Sadece oyunda olmadığı gibi Windows ana ekranında ve Windows imlecini hareket ettirdiğimde de akıcılığın düşütüğünü anlayabiliyorum ve Windows imlecinin kastığı günlerde oyun da kasıyor.

Hocam bilgisayarın başından ayrılinca bir süre sonra uykuya geçmeye ayarlı mı? Genelde uykudan uyandırınca bende de oluyor bu sorun mecbur reset atıyorum.

Güç seçenekleri performans moduna alın.

Geri
Yukarı