LoL bırakılmalı mı?

• Konuyu başlatan asnc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 55
  • Görüntüleme 4B

asnc

Decapat
Daha fazla  
Merhaba yaklaşık 3 senedir oynuyorum bu oyunu. Şimdi biraz konuya gireyim isterseniz. Bahane değil ama takımım gerçekten çok kötü geliyor Lane'i kazanıyorum ama gidiyorlar Triss'e feedliyorlar maçı kaybediyoruz ve keşke bundan 1 kere olsa bundan 100'lerce bu durumla karşılaştım. Irelia ile adamı 0/9 bırakıyorum ama maçı kaybediyoruz. Sizce devam etmeli miyim? Artık eskisine göre daha fazla sinirliyim bu da beni gerçekten yoruyor ve kendimden emin bir şekilde şunu diyebilirim: Gerçekten bu oyunda iyi olduğumu düşünüyorum.

Edit: Başlık yanlış olmuş LoL'ü bırakmalı mıyım olacaktı özür dilerim.

Son düzenleme:
Tek başına oynayınca gerçekten insanın sinirlerini mahvedebilen bir oyun. Arkadaş aktivitesi olarak da çok daha iyi oyunlar var ama yine kabul edilebilir, arkadaşlarınızla birlikte eğlenip bağ geliştiriyorsanız.

En nihayetinde eğlenmek için oynuyoruz oyunları, bırakın gitsin. Farklı bir hobi edinin, başka bir oyun, bir spor, enstrüman vs gibi.

Merhaba yaklaşık 3 senedir oynuyorum bu oyunu. Şimdi biraz konuya gireyim isterseniz. Bahane değil ama takımım gerçekten çok kötü geliyor Lane'i kazanıyorum ama gidiyorlar Triss'e feedliyorlar maçı kaybediyoruz ve keşke bundan 1 kere olsa bundan 100'lerce bu durumla karşılaştım. Irelia ile adamı 0/9 bırakıyorum ama maçı kaybediyoruz. Sizce devam etmeli miyim? Artık eskisine göre daha fazla sinirliyim bu da beni gerçekten yoruyor ve kendimden emin bir şekilde şunu diyebilirim: Gerçekten bu oyunda iyi olduğumu düşünüyorum.
mmr denen bir sistem var.
Gizli elo diye geçiyor galiba.
Sizin hesaptada mmr çok kötü durumdadır diye düşünüyorum.

Mmr denen bir sistem var.
Gizli elo diye geçiyor galiba.
Sizin hesaptada mmr çok kötü durumdadır diye düşünüyorum.

Onu da yazıcaktım mmr etkileyen şeyler nelerdir diye googlea yazdığımda kazanma oranı çıktı karşıma ama 9w/0ldan 11W / 8 lose oldum.

İnterneten baktım bu arada ticket atınca cevap vermiyorlar.

6.5 senemi verdim oyuna.Bir gün Youtube da gezinirken açık açık hile videoları çeken, bunların satışını yapan ve insanları hileye teşvik eden bir kanal gördüm.Sayısız kez ticket attım fakat adamın hesaplarını hiçbir şekilde banlamadılar, yine video çekmeye devam etti."Bu kadar emek verdiğim oyunda adam hile yapıyor, videoya kaydediyor bunu ve yine de banlanmıyor.Neden kendime yazık edeyim ki?" diyerek oyunu bıraktım 2021 başında.Mutluyum ve huzurluyum.Sana tavsiyem bırakman yönünde.

Edit: Başlık yanlış olmuş LoL'ü bırakmalı mıyım olacaktı özür dilerim.
Kendine 5 kişilik takım bulamıyorsan anında bırak. Bende oynuyorum ama kalabalık arkadaş grubum var. O yüzden daha az kanser oluyorum. Ama bunun dışında insanı sinir hastası eder bırakmanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı