LoL bırakılmalı mı?

• Konuyu başlatan asnc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 55
  • Görüntüleme 4B
2014'ten beri oynuyorum, oyunun gerçekten oyun olduğu zaman başlamıştım. 3 yılın sonunda artık sihirdar ve dereceli girmeyi bıraktım çok mutluyum genelde kendi ekibimle aram oynuyoruz gırgırına ya da 5 pre sihirdar onun haricinde kesinlikle oyuna girmiyorum. Cunku dediğin durum her zaman her ligde mevcut, elmas elo oyuncusuyum ( en azından dereceli oynadığım zaman öyleydi) 10 dk de 25 CS yapan adc mi görmedim ,0/8 giden bot preler mi, kardeş mid sal rahat ol deyip aldığı Yasuo ile rakipe lanede 10 kıll verenmi. Artık sadece zevkine arkadaşlarımla oynuyorum son birkaç yıldır da TFT var gül gibi geçinip gidiyoruz.

Merhaba yaklaşık 3 senedir oynuyorum bu oyunu. Şimdi biraz konuya gireyim isterseniz. Bahane değil ama takımım gerçekten çok kötü geliyor Lane'i kazanıyorum ama gidiyorlar Triss'e feedliyorlar maçı kaybediyoruz ve keşke bundan 1 kere olsa bundan 100'lerce bu durumla karşılaştım. Irelia ile adamı 0/9 bırakıyorum ama maçı kaybediyoruz. Sizce devam etmeli miyim? Artık eskisine göre daha fazla sinirliyim bu da beni gerçekten yoruyor ve kendimden emin bir şekilde şunu diyebilirim: Gerçekten bu oyunda iyi olduğumu düşünüyorum.

Edit: Başlık yanlış olmuş LoL'ü bırakmalı mıyım olacaktı özür dilerim.
R6 al 6 yıl oyna yine eskitmez üzmez.

Onu da yazıcaktım mmr etkileyen şeyler nelerdir diye googlea yazdığımda kazanma oranı çıktı karşıma ama 9w/0ldan 11W / 8 lose oldum.

İnterneten baktım bu arada ticket atınca cevap vermiyorlar.
Ben şahsen şu son 1 haftada 5 tane ticket yani bilet attım ve hepsine 1 günde cevap verdiler.
MMR da örneğin sürekli afk kalan birisisiniz.
Oyun sizide sürekli afk kalanlara atıyor.
Örneğin çok iyi maçları taşıyan birisisiniz.
O zamanda yanınıza çok kötü playerlar atıyor.
MMR da ortalama olarak iyi oyuncu kötü oyuncu performans skalasına göre 3 aşağı 5 yukarı geliyor ama bu sistemleri çok kötü.
Örnek:son 15 maçta her maç taşıyıcı olun,size hep kötü oyuncuları basıyorlar.
Ortalama bir oyuncuysanızda biraz şansınıza bağlı gibi.
Ama tekrar söylüyorum eşleştirme sistemleri aşırı aşırı kötü ve bende bırakacak gibiyim.

Ben şahsen şu son 1 haftada 5 tane ticket yani bilet attım ve hepsine 1 günde cevap verdiler.
MMR da örneğin sürekli AFK kalan birisisiniz.
Oyun sizide sürekli AFK kalanlara atıyor.
Örneğin çok iyi maçları taşıyan birisisiniz.
O zamanda yanınıza çok kötü Player'lar atıyor.
MMR da ortalama olarak iyi oyuncu kötü oyuncu performans skalasına göre 3 aşağı 5 yukarı geliyor ama bu sistemleri çok kötü.
Örnek: Son 15 maçta her maç taşıyıcı olun, size hep kötü oyuncuları basıyorlar.
Ortalama bir oyuncuysanızda biraz şansınıza bağlı gibi.
Ama tekrar söylüyorum eşleştirme sistemleri aşırı aşırı kötü ve bende bırakacak gibiyim.

(Örneğin çok iyi maçları taşıyan birisisiniz.
O zamanda yanınıza çok kötü Player'lar atıyor.)
Sanırım sorunumu buldum teşekkür ediyorum O zaman biraz feedliyeyimde iyi oyuncular gelsin
ALLAHIM BU gerçekse riotu tebrik ediyorun Dünyanın en saçma mantığı

(Örneğin çok iyi maçları taşıyan birisisiniz.
O zamanda yanınıza çok kötü Player'lar atıyor.)
Sanırım sorunumu buldum teşekkür ediyorum O zaman biraz feedliyeyimde iyi oyuncular gelsin
ALLAHIM BU gerçekse riotu tebrik ediyorun Dünyanın en saçma mantığı
Kesinlikle.
5 kişi tam takımla girmek lazım .
Kaç senedir oynuyorum altın kümeye çıktım ve bırakma zamanı geldi :D

Bırakılmalımı bilmem de başlanmamalı diye düşünüyorum 2011 den beri oynarım elo düştükçe kitle kanserleşiyor sinir stres sahibi olmaya gerek yok hayat yeterince geriyor zaten :D

Geri
Yukarı