LoL bırakılmalı mı?

• Konuyu başlatan asnc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 55
  • Görüntüleme 3B
Merhaba yaklaşık 3 senedir oynuyorum bu oyunu. Şimdi biraz konuya gireyim isterseniz. Bahane değil ama takımım gerçekten çok kötü geliyor Lane'i kazanıyorum ama gidiyorlar Triss'e feedliyorlar maçı kaybediyoruz ve keşke bundan 1 kere olsa bundan 100'lerce bu durumla karşılaştım. Irelia ile adamı 0/9 bırakıyorum ama maçı kaybediyoruz. Sizce devam etmeli miyim? Artık eskisine göre daha fazla sinirliyim bu da beni gerçekten yoruyor ve kendimden emin bir şekilde şunu diyebilirim: Gerçekten bu oyunda iyi olduğumu düşünüyorum.

Edit: Başlık yanlış olmuş LoL'ü bırakmalı mıyım olacaktı özür dilerim.

Ben zar zor kurtuldum LoL'den bırakın bence.

Oyun olarak çok iyi bir oyun bence. El, göz koordinasyonu, düşünme, taktik vs her şey var. Yalnız aşırı kalitesiz bir kitlesi var. Ve banlanmıyorlar! Oyunu bu hale getiren şey benzer hatalardan sonra ip ban atılmaması oldu. 1 yıldır internet cafeler de kapalıyken banlama yapılsa oyun temizlenecekti. Ama yapmadılar...

MOBA yeterli zamanın varsa müthiş bir şey. Vakit ayırmak istemiyorsan ayırma tabii ki ama eğleniyorsan ve hayatına zarar vermiyorsa güzel bir şey.

MOBA yeterli zamanın varsa müthiş bir şey. Vakit ayırmak istemiyorsan ayırma tabii ki ama eğleniyorsan ve hayatına zarar vermiyorsa güzel bir şey.

Yeterli zamanım var hatta istersem 24 saat oynarım benim burada sinirlediğim şey böyle bir kitlesi olan bir oyuna devam etmeli miyim?
Oyun olarak çok iyi bir oyun bence. El, göz koordinasyonu, düşünme, taktik vs her şey var. Yalnız aşırı kalitesiz bir kitlesi var. Ve banlanmıyorlar! Oyunu bu hale getiren şey benzer hatalardan sonra ip ban atılmaması oldu. 1 yıldır internet cafeler de kapalıyken banlama yapılsa oyun temizlenecekti. Ama yapmadılar...
Çok doğru söylüyorsunuz Gerçekten 12 yaşında mid sal diyen kitle yüzünden böyle bu oyun
Gerçekten lol kitlesi dışında oynadığım en iyi oyunlardan biri

Yeterli zamanım var hatta istersem 24 saat oynarım benim burada sinirlediğim şey böyle bir kitlesi olan bir oyuna devam etmeli miyim?

Çok doğru söylüyorsunuz Gerçekten 12 yaşında mid sal diyen kitle yüzünden böyle bu oyun
Gerçekten lol kitlesi dışında oynadığım en iyi oyunlardan biri
Kitlesi iyi olan tek oyun oyun içi sohbeti olmayan oyundur. Sohbeti kapatıp rank kasmayı dene öyle eğlenirsin belki. Ben chatsiz eğlenmiyorum pek ama.

Kitlesi iyi olan tek oyun oyun içi sohbeti olmayan oyundur. Sohbeti kapatıp rank kasmayı dene öyle eğlenirsin belki. Ben chatsiz eğlenmiyorum pek ama.

Kanka sorun o değil ben kimseye laf etmiyorum onlarda bana sürekli karşıyı besliyorlar ağızımdan en ufak laf çıkmasa bile. Ve bunlar kendilerini çok bilmiş sanıyorlar kendilerinde hata aramıyorlar direk SUP diff jung diff mid report gibi laflar edip üstüne senin hatan deyince. Küfür ediyorlar.
Arkadaşlar LoL cevaplarınız için teşekkürler oyunu tam bırakmak değil de çok nadir girme kararnı aldım konu kapanabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı