LoL, CS:GO tarzı oyunlar için monitör önerisi

Gapirkont

Kilopat
Genel olarak LoL, CS:GO, Valorant tarzı oyunlar oynuyorum fakat ağırlıkla LoL oynuyorum. Üç monitör arasında kaldım;

AOC 24: 1080P 24inç 144Hz 1ms Curved VA panel.

Aoc c27g1 gaming monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Aoc c27g1 gaming monitör kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleri ile sadece Vatan Bilgisayar'da. Satın Al.: 1080P 27inç 144Hz 1ms Curved VA panel (üsttekinin aynısının 27 inç olanı)

AOC 27: 1080P 27 inç 144Hz 1ms düz ekran IPS panel (bir üsttekinin düz ekran ve IPS panel olanı ve ben bunu almayı düşünüyorum)

LoL ve CS gibi oyunlarda Curved olması sıkıntı çıkarır mı? 27 inç olması sorun çıkartır mı? Curved önerir misiniz?

Not: CS:GO, Valorant gibi FPS oyunlarını bayağı yakından oynuyorum. Yaklaşık 1-1.5 karış mesafe oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeterli, yeni topladım ve çoğu espor oyunlarında 144fps alabiliyorum

hocam ne gibi sorunlar çıkaracağını da yazarsanız iyi olur
Düşünsene curved ile Lol oynadığını. Curved First Person oyunları içindir. Valorant CsGo falan. Gerçekçilik için. Ama düşünün bir. Lol'de inanılmaz saçma olur.

Düşünsene Curved ile LoL oynadığını. Curved First Person oyunları içindir. Valorant CS:GO falan. Gerçekçilik için. Ama düşünün bir. LoL'de inanılmaz saçma olur.

Bende Valorant ve CS gibi oyunlarda sıkıntı çıkaracağını fakat LoL gibi oyunlarda daha iyi olacağını düşünüyordum.

Geri
Yukarı