LOL dereceli maçlarda LP sorunu mu var?

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Arkadaşlar Bronz 3'den Gold 2'ye %75 WR oranı ile çıkmama rağmen sürekli 15 LP veriyor, 17-18 götürüyor. Arkadaşlarıma da böyle oluyor. Acaba sizde de böyle mi yine oyun mu bozuldu?

Üstteki arkadaşın dediği gibi, elohell e düşmüşsün. Ne yazık ki mükemmel oynamıyorsan çıkamazsın. Ben aylarca çabalayıp yine de çıkamadım bronzdan bundan dolayı. Sonra rank sıfırlanınca oynadım direkt gold attı.

Üstteki arkadaşın dediği gibi, elohell e düşmüşsün. Ne yazık ki mükemmel oynamıyorsan çıkamazsın. Ben aylarca çabalayıp yine de çıkamadım bronzdan bundan dolayı. Sonra rank sıfırlanınca oynadım direkt gold attı.
%75 Win Rate genel oranı ile nasıl Elohell'e düşüyorum ki? :)

Ama Elohell için bir sebep yok yani? :)
Uzun zamandır oynayıp sürekli sabit oranda w/l alıyorsan zaten geçmiş olsun. Rank sıfırlanmasını bekle veya iyi bir pre bul ve maçı kazan.
%75 Win Rate genel oranı ile nasıl Elohell'e düşüyorum ki? :)
Ona bakarsan Brand oynarken %90 W/L oranım vardı ama öyle olmuyor işte :). Kaybetmen kazanmana hemen hemen yakınsa düşüyorsun. Uzun süredir bronzdan çıkamadıysan yine düşüyorsun. İşin kötü tarafı oyunu bildiğin halde troller yüzünden çıkamıyorsun yukarı.

Arkadaşlar Bronz 3'den Gold 2'ye %75 WR oranı ile çıkmama rağmen sürekli 15 LP veriyor, 17-18 götürüyor. Arkadaşlarıma da böyle oluyor. Acaba sizde de böyle mi yine oyun mu bozuldu?
Genellikle arkadaşlarla esnek giriyoruz 30 win 12 lose ile plat 4 üm bende de aynı sorun. 15-16 lp veriyo 23 alıyo.

1653148953963.png

Yaşandı.

Geri
Yukarı