LoL destek rezaleti

emircanunlts

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
3
Merhabalar, oyun içinde canlı yayında düpedüz script açan ve bunu göstere göstere yapan adamı Riot'a ticket aracılığı ile şikayet ettim. Riot işlem yapacağını söyledi. Bu olay 6 Eylül'de yaşanıyor. Kişi hala script ile oyun oynamakta ve ban yememiş.

Kısacası, ticketinizin bir değeri olmadığını düşünüyorum. Boşuna zaman harcıyoruz, oyun içinden de report ediyoruz yine fayda yok.

Riot neden böyle boşluyor bilgisi olan var mı?

Otomatik cevap atıyorlar, çok kişiyi dini ve milli değerlere sövdüğü için ticket atarak raporladım. Gelen tek şey otomatik cevap yani "işlemlerimi çoktan başlattım" üzgünüm. :(

Otomatik cevap atıyorlar, çok kişiyi dini ve milli değerlere sövdüğü için ticket atarak raporladım. Gelen tek şey otomatik cevap yani "işlemlerimi çoktan başlattım" üzgünüm. :(

Vallahi bence işlerini çok iyi yapıyorlar. Bahsettiğiniz tarz küfürler yüzünden 3 adet hesabım perma yedi.

Açıkçası raporlara yetişebilecek bir insan gücü olduğunu düşünmüyorum. Ki zaten bu işlere algoritma bakıyor. Ticket’a istediğin kadar kanıt at önemsemiyorlar. Eğer doğru raporlama yaparsanız eninde sonunda banlanacaklarını düşünüyorum. Bizim Türk oyuncular küfür eden adamı gıcıklığına “AFK kalma” diye rapor edince otomatik olarak algoritma öyle bir şey görmediği için raporu es geçiyor.

Son bir yıldır oynamıyorum inanın daha sakin, daha motive bir insan oldum. Oyun içerisinde edilen hakaretler, saldırılar ve tehditler hakkında herhangi bir yasal düzenleme yok ne yazık ki. Yoksa bu güne kadar en az 1000 kişiye dava açardım, arkadaşların da dediği gibi Riot para odaklı bir firma biz oyuncuların nelere maruz kaldıkları zerre umurlarında değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı