LoL düşük öncelikli sıra kaldırma

Bu elemanın 20 tane ceza yiyebilmesi için kaç tane maçtan çıkması lazım biliyor musun? Bunun gibiler dereceli maçlarda da denk geliyor. Vaktimizi çalıyorlar bu yüzden, bence yeterli bir sebep.
Haklısın da diğer arkadaşlara da biraz agresif davranmışsın ondan dolayı yazdım, hesabı boyunca toplam 20 kez yemişte olabilir. Boşuna günahını almaya gerek yok.

Celallendiğim yok, cehaletine takılıyorum sadece. League Of Legends başta Türkçe değildi dedim çocuk "nerden uydurdun onu?" diyor. Cahil olmak suç değildir, cahil olup biliyormuş ayaklarına yatmak suçtur.
Bu sohbet geçeli 1 yıldan uzun bir süre olmuş ama galiba sizin diğer konularınıza bakarak söylüyorum ki bi göz doktoruna gitmeniz gerekli.Benim verdiğim cevap senin arkadaşa "HESABIN KAPANIR" dediğin kısımdı ki ayrıca öyle kolayca hesabınız permalanmaz 14+30 şeklinde katlanarak bir uzaklaştırma alıyorsunuz ki ben oyunu Pc de cd olarak satıldığı süre zarfından beri oynuyorum.Mesajı daha yeni gördüğüm için kendimi savunmak istedim.Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı