LoL EU West hesabının isimi değiştirilmiş

Maridb

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar, bundan yaklaşık 6 ay önce bir EU West hesabı açıp bırakmıştım, isimi KaynForWin'di. Bugün girdiğimde hesabın isimi AnWD1LKoxvaJPxeo ve hesabı biri çalsa -ki çalamaz- benim hiçbir zaman isimimi değiştirecek mavi özüm olmadı çünkü hesabı 3. seviyede bıraktım. Karşılaşma geçmişimde hala KaynForWin olarak gözüküyor hatta ama şu an değişik. Aynı zamanda arkadaş listemdeki birinde de aynı olay var. Bunun sebebi nedir? Daha önce size oldu mu? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 12.PNG
    12.PNG
    94,3 KB · Görüntüleme: 59
  • 13.PNG
    13.PNG
    21,8 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar arkadaşlar, bundan yaklaşık 6 ay önce bir EU West hesabı açıp bırakmıştım, isimi KaynForWin'di. Bugün girdiğimde hesabın isimi AnWD1LKoxvaJPxeo ve hesabı biri çalsa -ki çalamaz- benim hiçbir zaman isimimi değiştirecek mavi özüm olmadı çünkü hesabı 3. seviyede bıraktım. Karşılaşma geçmişimde hala KaynForWin olarak gözüküyor hatta ama şu an değişik. Aynı zamanda arkadaş listemdeki birinde de aynı olay var. Bunun sebebi nedir? Daha önce size oldu mu? Şimdiden teşekkürler.

Bilet atmadıysan at. Bunu burada bilebilecek tek kişi aynısını yaşamış biri olabilir o kişiyi de biraz zor bulursun bence burada 😄

Selamlar arkadaşlar, bundan yaklaşık 6 ay önce bir EU West hesabı açıp bırakmıştım, isimi Kaynforwin'di. Bugün girdiğimde hesabın isimi anwd1lkoxvajpxeo ve hesabı biri çalsa -ki çalamaz- benim hiçbir zaman isimimi değiştirecek mavi özüm olmadı çünkü hesabı 3. seviyede bıraktım. Karşılaşma geçmişimde hala kaynforwin olarak gözüküyor hatta ama şu an değişik. Aynı zamanda arkadaş listemdeki birinde de aynı olay var. Bunun sebebi nedir? Daha önce size oldu mu? Şimdiden teşekkürler.

Bug'a girmiş olabilir. Riot'a ticket at çözerler sorunu.

Geri
Yukarı