LoL FPS düşmesi

PutinDrOetker

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yaşadığım olaya gerçekten bende inanamıyorum. Çok saçma bir olay. Oyunda düşük grafiklerde 100FPS sabit alıyorum ama oyun 10 FPS gibi çalışıyor. Oyunun sağ üst kısmında ve bilgisayar değerlerinden baktığım zaman sabit 100 görüyorum ama oynanmayacak şekilde çok kasıyor.

Sorun monitörde olabilir. Yenileme miktarının düşük olmadığından emin olun ve o kutsal soru: Driverlar güncel mi?

Sorun monitörde olabilir. Yenileme miktarının düşük olmadığından emin olun ve o kutsal soru: Driverlar güncel mi?

Ekran kartım eski bir ekran kartı olduğundan en son ki driver Windows 8'e çıkmış ben bugün Windows 10'a yeni geçtiğim için ekran kartı driverını kuramadım. Onunla ilgili olabilir mi emin değilim açıkçası çünkü bugün bu LoL olayını yaşadıktan sonra bir sürür farklı oyunda FPS denemesi yaptım ve hiçbir sorun yaşamadım. Normalde ekran kartım Radeon HD 4300/4500 series ama şu an fark ettim DxDiag'da 4300 series yazıyor.
Arkadaşlar sorunu şöyle çözdüm, istemci ayarlarında oyun kısmında eski DX9 modunu tercih et seçeneğini tikledikten sonra bu saçma olayım çözülmüş oldu umarım sizde de işe yarar.

Yeni konular

Geri
Yukarı