LoL giriş ekranı donuyor

MercilesS06

Hectopat
Daha fazla  
resim_2022-01-17_195950.png

LoL'u her açtığımda bu ekranla karşılaşıyorum ve bunu düzeltmenin tek yolu silip yeniden yüklemek ama her arkadaşlarımla LoL oynamak için 6-7 saat beklemekten sıkıldım. Bir fikriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Görev yöneticisindeki tüm Riot hizmetlerini kapatın ve tekrar oyunu açmayı deneyin.
sanırım dediğinizi yapmama gerek kalmadı az önce oyunu açtığımda normal bi şekilde açıldı fakat büyük ihtimalle oyunu kapatıp açtığımda bu yine olucak eğer bu dediğiniz yol işe yaramazsa başka bir tavsiyeniz var mı acaba?

Sanırım dediğinizi yapmama gerek kalmadı az önce oyunu açtığımda normal bir şekilde açıldı fakat büyük ihtimalle oyunu kapatıp açtığımda bu yine olacak eğer bu dediğiniz yol işe yaramazsa başka bir tavsiyeniz var mı acaba?

PC yeniden başlat. Bende de bu hata çok oluyordu bu 2 yol ile çözüyordum sorunu.

PC yeniden başlat. Bende de bu hata çok oluyordu bu 2 yol ile çözüyordum sorunu.
Yeniden başlatmayıda denedim hatta şu an denemeye devam ediyorum fakat olmuyor acaba başka bir problemle karşılaşmış olma imkanınız var mı?
Acaba bilgisayarımın çok kötü olmasından kaynaklı olabilir mi? (İşlemci:İntel Pentium B940 2.00 GHz Ekran Kartı: Dahili Sanırım 64 mb sanal olarak 1,5 GB Ram:4 GB1333 MHz SSD:120 GB

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı