LoL güncelleme hatası

ardazzers3

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar PC'yi sıfırlamıştım sonra yükledim LoL'ü ama hesap açma yerinden sonra güncelleme kısmı geldi. Tıklıyorum ama güncellenmiyor. Hata da vermiyor. Sorunu nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Görev yöneticisini açtıktan sonra Riot Client'i seçip, görevi sonlandırmanız lazım.

Kanka dediklerini yaptım işe yaramadı. ben PC'yi formatladıktan sonra her şey bozuldu eskisi kadar kasmıyor ama eskiden oyunlarım bozulmyuordu bak şimdi de FIFA 19'da ayarlarım bozuldu.

Arkadaşlar selam. Bu sorunu önceden de dile getirmiştim ama fazla cevap alamadım. Yaklaşık 1 hafta önce bilgisayarımı sıfıladım. Her şey okeydi sonra oyunlarımı tekrar yükleyeyim dedim ve en çok oynadığım iki oyunu yükledim FIFA 19 ile LoL.

FIFA 19'u torrenten indirdim gece oyunu indirmeye bıraktım sabah PC'ye baktğımda inmişti ama kasma falan yoktu PC'de. Normalde sıfılamadan önce her zaman en geç 5 saatten sonra bilgisayar yavaşlamya ve kasmaya başlıyordu ama şimdi öyle olmuyor.

Neyse işime gelir dedim sonra oyunu açtığımda dil seçme ekranı geldi ve ben seçmeye çalıştım ama seçemedim 2-3 kere kapattım tekrar denedim meğerse tuşu değişmiş üçgen ile seçiliyormuş artık oyuna artık üçgen ile girebiliyorum sonra kariyer modunda oyunu X ile kaydediyor kare ile e-postayı açıyor üçgen ile ilerleniyor ve maçtaki şut pas ara pas kayma ayaları da değişmiş ama onları düzeltemedim.

LoL ise kurulum ekranında güncelleye basıyorum ama güncellemiyor hata da vermiyor. Biliyorum bayağı uzun yazdım ama benim için büyük sorun. Lütfen yardımcı olur musunuz neden böyle oldu?

Teşekkürler.

resim_2021-05-09_231806.png

FIFA 19 için destek veremeyiz zira korsan. Zaten tuş ataması için kullandığın oyunun içinde Controller settings kısmı mevcut.

LoL için de uygulamayı yönetici olarak çalıştırırp dener misin?

Abi deniyorum şimdi ama bu mesaj buraya nasıl geldi ben yeni konuş oluşturmuştum.

FIFA 19 için destek veremeyiz zira korsan. Zaten tuş ataması için kullandığın oyunun içinde Controller settings kısmı mevcut.

LoL için de uygulamayı yönetici olarak çalıştırırp dener misin?

Olmadı abi kafayı yiyeceğim.

Geri
Yukarı