LoL haketmediğim liglerdeyim

Dostum şunu unutma eğer iyiysen iyi bir lige geliyorsun her türlü yükseliyorsun yani ben elmas 3 oldum çok yüksek bir lig olmasada orta bir lig oyun bilgim çok yüksek idi çıkmıştım.

Lig kasmak istediğim zaman hesap ELO Hell'e giriyor; kasmak istemediğim, chill oynadığım zaman bir bakmışım Gümüş 1 olmuşum.

Cidden ilginç bu Riot. Sanırım üst üste kaznamaya karşı bir alerjisi var. Ben de yaşadım, çok kazanmaya gelmiyor. Lig kasmak istiyorsan farklı hesap aç, 3 win al, diğer hesaba geç. Üst üste ne kadar maç atarsan, o kadar kötü adamlar geliyor. Bunu yaşadım. O yüzden kazan, hesap değiştir. Denendi onaylandı. Çok fazla kazandığın çarı da haftalık dinlenmeye bırak, o da işe yarıyor. Bu süre zarfında smurf fresh kasarsın, belki direkt Gold 1-2 başlar, çok hızlı Plata, belki o ivmeyle (20+ LP) elmasa bile çıkabilirsin.

Merhaba,

Yıllardır LoL oynuyorum. Çıkabildiğim en yüksek seviye platin 2. ama bu sezon ne olduysa yükselemiyorum bir türlü. Gold 2'ye kadar çıktım Gold 1 serisinden döndüm. Sonra öyle bir düşüş serisi başladı ki şu an evet inanılmaz ama Silver 3'e kadar düştüm. Kda'larım %80 90 oranında pozitif. Yani safe oyuncuyum, çok ölmem ve asla ff vermem. Mentalimi oyun sonuna kadar korumaya çalışırım. Abi Silver 3 nedir? Plat 2 görmüş bir oyuncuyum, en azından plat hatta bilemedin Gold 2 3 seviyesinde olmam gerekirken neredeyse bronza düşeceğim. Kendime hiç yakıştıramıyorum bu durumu ve hırslandıkça hırslanıyorum. Sanıyorum eşleştirme algoritması da bu hırsların farkında ve seni düşürdükçe düşürüyor.

Ne tavsiye edersiniz? Adc mainim.
Ben önceki sezonlar gümüş 1-altın 3 arasında gidip geliyordum. Bu sezon esnekte 10 maçta gümüş 1, tekli/çiftli de 400 maçta bronz 4 deyim ve her ikisindede genellikle tek oynuyorum. Prem yok. Bu sezon bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Özellikle tekli/çiftli de böyle bir durum var, ben zaten zevkine oynuyorum ama ligimin altında olduğunu düşünüyorum. Bronz inanılmaz kötü bir lig ve bende inadına sürekli tekli/çiftli oynuyorum, ben iyi olsamda takımda çok kötü oyuncular var ve çıkamıyorum. Bu arada sadece orman ve sup oynuyorum. Ormanda B+, supta A- oynuyorum. Geçen sezonlara göre kendimi geliştirmiş halim birde düşünün yani. Bence taşıyıcı herolar seç ve/veya preyle gir.

Merhaba,

Yıllardır LoL oynuyorum. Çıkabildiğim en yüksek seviye platin 2. ama bu sezon ne olduysa yükselemiyorum bir türlü. Gold 2'ye kadar çıktım Gold 1 serisinden döndüm. Sonra öyle bir düşüş serisi başladı ki şu an evet inanılmaz ama Silver 3'e kadar düştüm. Kda'larım %80 90 oranında pozitif. Yani safe oyuncuyum, çok ölmem ve asla ff vermem. Mentalimi oyun sonuna kadar korumaya çalışırım. Abi Silver 3 nedir? Plat 2 görmüş bir oyuncuyum, en azından plat hatta bilemedin Gold 2 3 seviyesinde olmam gerekirken neredeyse bronza düşeceğim. Kendime hiç yakıştıramıyorum bu durumu ve hırslandıkça hırslanıyorum. Sanıyorum eşleştirme algoritması da bu hırsların farkında ve seni düşürdükçe düşürüyor.

Ne tavsiye edersiniz? Adc mainim.

Oyun gayet adil bir eşleştirme sunuyor size. Siz oynu düzgün okıyamadığınız için kaybediyorsunuz. Oyunda sadece sizin kdanız yok. Safe olmanız kimseyi ilgilendirmez.

Gelen Lp miktarından dolayı lig çıkamıyorsun galiba. Tavsiyem yeni hesap açman fakat bir support main bulup mmr stack yaparsan lig çıkmaya başlarsın.

Geri
Yukarı