LoL hakkında ne düşünüyorsunuz?

Şahsen oyuna sezon 4'te başladım. Oyuna başladığımdan beri daha agresif bir insan oldum ve neredeyse her maç toxiclik yaparım. Yapmamak elde değil desem yeridir. Daha lobideyken başlıyorlar insanın sabrını sınamaya.

Ben yurd da kalıyorum odada özbek bir arkadaşım var sabaha kadar bir yereleri yumruklayıp telefonunu fırlatıyor kısaca sinir krizlerine girebilirsin oyunu oynarken.(kazanınca da orgazm geçirir gibi rahatlıyor 🤣)

Bir şey yazacağım, yazdığıma pişman olacağım ama; EUW ve EUNE'nin Fransa ve Türkiye'den gelen bağlantılarını engelleseler, mis gibi oyun.

Türk ve Fransızlar bu oyunun kanserleridir.

Düzenleme: Westte 30 maç falan attım 1 haftada, canım sıkıldı, main çarda kutu açmaya girdim. Girmişken de bir ranked gireyim dedim, girmez olaydım.

1 maçta %100 Rage seviyesine geldim, oyunu kapattım. All Mute atmasam, valla billa çar ban yerdi.

Vayne, Lux vs Naut, Varus karşılaşması oynuyoruz. Lux Q yiyor, ölüyor. Sövüyor. Hadi bir kere neyse, olur. Dedim ki, ilk item ayakkabı al, gelen hareket hızıyla dogelaman kolaylaşır. Gene küfür etti.

Kanka dedim, fare imlecini karakterine yakın tut, doge için daha hızlı click atarsın. Gene küfür. Bu arada o ölüyor. Varus ve Nautta salyalar akıta akıta Mad? ADC Diff? Ff at sıktı, FF at yemek geldi falan yazıyor, 0 mental olan adamı iyice çıldırtıyor.

Ben Lux'tan inanılmaz bir gameplay beklemiyorum, sadece minyon arkasında bile dursa, minyonlarin arasında dursa Naut Q'su yetmeyecek. Ama bilmiyor, inatla kesmeye çalışıyor.

Gene taşıdım oyunu ama yediğim küfürü kamyonlar taşımaz. Q ile dogeliyorum diye Naut bana küfür ediyor, görünmez olduğum için Varus küfür ediyor, Lux zaten Allah kitap bırakmadı.

Son düzenleme:
Parası olanın kral olduğu oyunlarla kıyaslandığında LoL ne kadar sinir bozucu kitlesi olsa da adil bir oyundur. Kapitalist değil Sosyalist bir oyundur. Ayrıca 10 kişiden en iyi olmak ve oyunu taşımak insana inanılmaz zevk verir. Hele oyun taşıyıcı hamleyi yapmak ve oyun sonu o hamleyi slow motion olarak izlemek dadından yenmez.

Parası olanın kral olduğu oyunlarla kıyaslandığında LoL ne kadar sinir bozucu kitlesi olsa da adil bir oyundur. Kapitalist değil Sosyalist bir oyundur. Ayrıca 10 kişiden en iyi olmak ve oyunu taşımak insana inanılmaz zevk verir. Hele oyun taşıyıcı hamleyi yapmak ve oyun sonu o hamleyi slow motion olarak izlemek dadından yenmez.
Adil derken?

Bu oyun mu adil? Yüzlerce maç kaybettim böyle adamlar yüzünden. Ve bunu sadece Türkler yapıyor. West, NE, RU'da oynadım, bir tek Türkler bu şekilde ağlayıp oyunu kaybetmek için her şeyi yapıyor.

Oyun la bu. Türkler oyunu oynamak için girmiyor, en ufak tilt oluşlarında ağlayıp zırlıyor. Bir şeyi beceremeyince ağlayıp zırlamak, çamur atmak sadece bizim DNA'mızda var.

LoL gibi eski ama hala değerini bir kaybetmemiş oyuna kötü diyen insanları anlamıyorum. Toxiclik veya feedleme olaylarını çok kafaya takıyor bizim milletimiz. Eğlenmek için oynasanız hiç gerek kalmayacak böyle durumlara. TR serverinde bu kadar toxicliğin ön planda olmasının nedeni neredeyse tüm oyunları ciddiye almamız.

Güzel oyun, ayarlardan karşı takımın tüm sohbet ve iletilerini kapat, tercihen duruma göre kendi takımınınkini de kapat. O zaman kafan rahat olur. İstediğin kadar iyi oyna karşı takımdaki adam mutlaka bir iki geçiriyor sana, hatta iyi oynuyorsan daha çok.

Adil derken?

Bu oyun mu adil? Yüzlerce maç kaybettim böyle adamlar yüzünden. Ve bunu sadece Türkler yapıyor. West, NE, RU'da oynadım, bir tek Türkler bu şekilde ağlayıp oyunu kaybetmek için her şeyi yapıyor.

Oyun la bu. Türkler oyunu oynamak için girmiyor, en ufak tilt oluşlarında ağlayıp zırlıyor. Bir şeyi beceremeyince ağlayıp zırlamak, çamur atmak sadece bizim DNA'mızda var.
Parası olanın kral olduğu oyunlarla kıyasla dedim hocam. Örneğin Knight Online. Bilmem kaç bin TL yatırmadan düzgün bir çar dizemezsin.

Low elolardan çıkamayan insanlar tarafından kötülense de gayet güzel bir oyun aslında. Arada bir TR sunucusuna geçip smurf kasarım ya da zevkine ranked girerim.

Geri
Yukarı