LoL hem oynayacak arkadaş arıyorum

BeethovenV

Femtopat
Daha fazla  
Evet yanlış görmediniz.

LoL oynamak için arkadaş arıyorum ama benim bazı sıkıntılarım var.
Öncelikle ben çok oynamayı bilmiyorum ya daha doğrusu biliyorum ama genel olarak oyunda pasif kalıyorum bu durum hiç hoşuma gitmiyor zaten uzun zamandır arkadaşlarımla aram modunu oynuyoruz (sadece benimle bu modda oynuyorlar çünkü ). Biraz beceriksiz kalıyorum oyunu oynamayı çok seviyorum beceriksizliğimden şikayet etmiyorum sizlanmiyorum tam tersine daha çok oynayasim geliyor ama fazla düşünceli davranıyorum galiba benimle oynamaktan sıkıldıklarini düşünüyorum çünkü adamlar hep dereceli kasıyor biri plat 2 öteki Gold'dan çıkacak az kaldı falan ama ben daha hiç dereceli maç girmedim. Varsa yardımcı olacak arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim.

Bu arada yaşım 27

Son düzenleme:
Evet yanlış görmediniz.

LoL oynamak için arkadaş arıyorum ama benim bazı sıkıntılarım var.
Öncelikle ben çok oynamayı bilmiyorum ya daha doğrusu biliyorum ama genel olarak oyunda pasif kalıyorum bu durum hiç hoşuma gitmiyor zaten uzun zamandır arkadaşlarımla aram modunu oynuyoruz (sadece benimle bu modda oynuyorlar çünkü ). Biraz beceriksiz kalıyorum oyunu oynamayı çok seviyorum beceriksizliğimden şikayet etmiyorum sizlanmiyorum tam tersine daha çok oynayasim geliyor ama fazla düşünceli davranıyorum galiba benimle oynamaktan sıkıldıklarini düşünüyorum çünkü adamlar hep dereceli kasıyor biri plat 2 öteki Gold'dan çıkacak az kaldı falan ama ben daha hiç dereceli maç girmedim. Varsa yardımcı olacak arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim.

Bu arada yaşım 27

Discord hesabım: Celilemre#8638
Eklersen yardımcı olabilirim.

Ben kimsenin bişey yazacağını ummuyordum ya 😁

Nickim: BeethovenVirus

Ne mainliyorsun ona göre tüyolar verelim.
Herhangi bişey mainlemedim pek dediğim gibi çoğunlukla pasif kalıyorum bu yüzden support ve tank oynuyorum hep bari o şekilde katkım olsun diye hatta sup ve tank herolarini açtım sadece
Discord hesabım: Celilemre#8638
Eklersen yardımcı olabilirim.
Discord için denedim ama ekleyemedim

İstersen sen beni ekleyebilirsin

BeetHovenVirus#3686

Son düzenleme:

Geri
Yukarı