Lol hero önerisi

wus

Hectopat
Merhaba herkese. Oyunda eski hesabım banlandı, ardından yeni hesap açtım ve biraz paslandığım için düşük elo attı. Ama şuan formum yerinde eskisi gibi oynayabiliyorum ancak düşük elo olduğu için malum takımlar çok kötü, takım savaşlarında galip gelemiyoruz takımım yüzünden. Kısacası oyunu tek başına taşıma potansiyeli olan şampiyon önerirseniz sevinirim. (jungle,top,mid oynarım genellikle bot lane oynamam ama derseniz ki adc asıl oyun taşıyıcıdır elimden geldiğince adc de oynarım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hero önerisi gördüm, Hemen geldim.
1605089585842.png

Merhaba herkese. Oyunda eski hesabım banlandı, ardından yeni hesap açtım ve biraz paslandığım için düşük elo attı. Ama şu an formum yerinde eskisi gibi oynayabiliyorum ancak düşük elo olduğu için malum takımlar çok kötü, takım savaşlarında galip gelemiyoruz takımım yüzünden. Kısacası oyunu tek başına taşıma potansiyeli olan şampiyon önerirseniz sevinirim (Jungle, top, mid oynarım genellikle bot lane oynamam ama derseniz ki ADC asıl oyun taşıyıcıdır, elimden geldiğince adc de oynarım).

Jungle jax.

Jungle Nasus'la bronzdan çıktığımı söyleyebilirim. Sürat Coşkusu rünü ile çok güçlü oluyor. Orman yaratıklarının 12 yük vermesinden dolayı çok hızlı yük kasılabiliyor. Fakat takımınız ciddi anlamda çok kötüyse tek taşımanız zor olabilir keza siz yükünüzü kasana kadar oyun biter :/

Şu sıralar yeni itemlerle birlikte amumu, hecarim ve kha zix jungle aşırı güçlü çok rahat maç taşıtıyor.

Eski TR Jax #1 olarak hayalet çarp orman Jax.

Yeni konular

Geri
Yukarı