LOL Hero tavsiyesi

theutkan

Decapat
Arkadaşlar 10000 mavi özüm var ama 13150 yapacağım anivia iade etmeyi düşünüyorum.
15 levelim aphelios, sett ve camille ile oynadım. Camille ve sett beni hiç zorlamadı, Aphelios'u sadece botlara karşı oynadım 41 kill aldım.
Özellikle istediğim bir lane yok. Eğlenmek ve kill almak istiyorum. Maçı taşımak zorunda değilim ama işe yaramak isterim.
Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar 10000 mavi özüm var ama 13150 yapacağım anivia iade etmeyi düşünüyorum.
15 levelim aphelios, sett ve camille ile oynadım. Camille ve sett beni hiç zorlamadı, Aphelios'u sadece botlara karşı oynadım 41 kill aldım.
Özellikle istediğim bir lane yok. Eğlenmek ve kill almak istiyorum. Maçı taşımak zorunda değilim ama işe yaramak isterim.
Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Ben en çok Zoe oynarken eğleniyorum. Eğer aynı anda bir çok skill kombosu yapabiliyorsan tavsiye ederim.

Şahsen kendine bir tarz belirlemelisin, ben ne tür şampiyonları oynarken iyiyim? Ya da eğleniyorum? Diye kendine sormalısın. Mesela ben;
Tank olan, araya dalan ve adamlara kitle kontrol etkisi uygulayan şampiyonlardan hoşlanırım. Yani oynadığım şampiyonlar: Sett, Yorick, Kled, Olaf, Ornn, Nasus.
Bende tüm şampiyonlar açık yaklaşık 10 senedir oynuyorum. 10 sene önce de suikastçi sevdiğim için ilk açtığım şampiyonlar Katarina, Rengar, Zed olmuştu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı