LoL hesabı ne kadar eder?

Ne kadara alıyorlar o şampiyonluk ligindeki hesapları?

Hocam fiyatları değişiyor belirli sitelere ilan vererek satabiliyorsunuz 250-400 TL arasında değişebiliyor.

Hocam hesabınızı elmas 1 veya biraz daha yüksek elolara çıkartırsanız fiyatı çok daha fazla yükselir. Size tavsiyem hesabınızı satıcaksanız hesabın ligini çıkartıp satın çünkü düşük ligdeki hesapları insanlar satın almıyor. Mesela bütün şampiyonlar açık ve 150 kostümlü ligi şampiyonluk olan hesaplar 1500 TL-2500 TL arasında satılıyor.

Son düzenleme:
Hocam fiyatları değişiyor belirli sitelere ilan vererek satabiliyorsunuz 250-400 TL arasında değişebiliyor.

Hocam hesabınızı elmas 1 veya biraz daha yüksek elolara çıkartırsanız fiyatı çok daha fazla yükselir. Size tavsiyem hesabınızı satıcaksanız hesabın ligini çıkartıp satın çünkü düşük ligdeki hesapları insanlar satın almıyor. Mesela bütün şampiyonlar açık ve 150 kostümlü ligi şampiyonluk olan hesaplar 1500 TL-2500 TL arasında satılıyor.
Tamam dediğiniz doğru olabilir ama şöyle bir durum var mesela ben lolde silver oyuncusuyum hani şampiyon ligindeki hesabı alsam ne olacak ki o kadar para verip yine düşücem birde üzerine bir ton küfür yiyeceğim ama şampiyon ligi oyuncusuysam zaten hesabı yeniden çıkartırım ki hani şahsen ben hesap satışlarında ligin önemli olduğuna inanmıyorum fakat malesef piyasa böyle siz bana valorant + lol bu hesap için tahmini bir fiyat çıkarın ona göre satışa koyayım.

Tamam dediğiniz doğru olabilir ama şöyle bir durum var mesela ben LoL'de Silver oyuncusuyum hani şampiyon ligindeki hesabı alsam ne olacak ki o kadar para verip yine düşeceğim bir de üzerine bir ton küfür yiyeceğim ama şampiyon ligi oyuncusuysam zaten hesabı yeniden çıkartırım ki hani şahsen ben hesap satışlarında ligin önemli olduğuna inanmıyorum fakat maalesef piyasa böyle siz bana Valorant + LoL bu hesap için tahmini bir fiyat çıkarın ona göre satışa koyayım.

Hocam dediklerinizde haklısınız fakat insanlar biraz ego tatmin etmek için yüksek ligdeki hesapları alıyor. Hesabınızı minimum 250 TL'ye satabilirsiniz LoL hesap satışı yapan sitelere ilan verebilirsiniz.

Hesabın değerinin artması için ya liginin yüksek olması lazım ya da nadir kostüm (Pax falan gibi) olması lazım. Bu ikisi de senin hesapta yok o yüzden pek tatmin edici bir fiyata satamazsın.

Ligin hesap satışında bu kadar önemli olması tam bir koyun kafalılık ama neyse kalsın satmayacağım o zaman teşekkürler.

1599210519556.png

Benim hesap ne kadar eder ?

Ama içinde bayağı bir kostüm ve para yatırılmış Valorant hesabı var cidden hiç mi para etmez hani elo ve Ranklar'a göre fiyat saçma deği lmi hani iyi oynayan çıkartır kötü oynayan düşürür.

100 veririm brom ben

Rank plat falansa 300 verir buna skin sever biri

Ligin hesap satışında bu kadar önemli olması tam bir koyun kafalılık ama neyse kalsın satmayacağım o zaman teşekkürler.

Brom maalesef insanlar ulaşamadığı şeye para verir ya da zahmetli olana. En zahmetli şey bu oyunda lig çünkü günlerce zaman ayırılmış ve oynayışa bakan bir şey. Hesap Silver olmasa daha pahalı olurdu ama ben 100 veririm içindeki skinler hoşuma gitti. Pardon geç gördüm Valorant hesabı da varmış. 150 veririm ben direk.
Tamam dediğiniz doğru olabilir ama şöyle bir durum var mesela ben lolde silver oyuncusuyum hani şampiyon ligindeki hesabı alsam ne olacak ki o kadar para verip yine düşücem birde üzerine bir ton küfür yiyeceğim ama şampiyon ligi oyuncusuysam zaten hesabı yeniden çıkartırım ki hani şahsen ben hesap satışlarında ligin önemli olduğuna inanmıyorum fakat malesef piyasa böyle siz bana valorant + lol bu hesap için tahmini bir fiyat çıkarın ona göre satışa koyayım.
75 lira artı elmas ve100 lira yatırılmış hesapla da takas edebilirim.Yani 75tl+dia4hesap(3620rpyatırılmış)
100 veririm brom ben

Rank plat falansa 300 verir buna skin sever biri

Brom maalesef insanlar ulaşamadığı şeye para verir ya da zahmetli olana. En zahmetli şey bu oyunda lig çünkü günlerce zaman ayırılmış ve oynayışa bakan bir şey. Hesap Silver olmasa daha pahalı olurdu ama ben 100 veririm içindeki skinler hoşuma gitti. Pardon geç gördüm Valorant hesabı da varmış. 150 veririm ben direk.

75 lira artı elmas ve100 lira yatırılmış hesapla da takas edebilirim.Yani 75tl+dia4hesap(3620rpyatırılmış)
Ve bu dia 4 hesabı da geri satıp satmamak size kalmış

Son düzenleme:
Bu oyunu açık betadan beri oynuyorum ve şunu söyleyebilirim ki hiçbir para etmez. Kimse kostüme bakmaz. Özellikte sandık mantığı geldikten sonra. Normal bir MMORPG hesapları bile artık o kadar yüksek fiyatlara satılamıyor.

Geri
Yukarı