LoL hesabı ne kadar eder?

Hocam biliyorum :) bu fiyatı altına göre mi belirlediniz yoksa şu anki ligine göre mi?

Hocam neden ban yesin ki direk?

Şu an olan haline göre. Zaten ranked atılması için hazırlanan hesaplar 50-60 TL civarı satılıyor. Sizin hesabınız da maksimum 150 TL eder.

Arkadaşlar hesabı zamanında birkaç kişi kasmıştık sonrasında ben devraldım. Ban yeme ihtimalinin çok düşük olduğunu düşünüyorum.
Çok fazla farklı IP'den girişler yapılınca hesabı dondurabiliyorlar. Ayrıca birisi hesabın ismini isteyip, reportlama girişiminde bulunabilir belki.

Şu an olan haline göre. Zaten ranked atılması için hazırlanan hesaplar 50-60 TL civarı satılıyor. Sizin hesabınız da maksimum 150 TL eder.
Plat hesaplar 50tl hocam. Bu arkadaşın çarı nasıl 150tl ediyor? Zaten gelen oyun modlarından neredeyse her maç kutu kazanabiliyorsunuz. Yani çardaki kostümlerde o kadar değerli değil.

Plat hesaplar 50tl hocam. Bu arkadaşın çarı nasıl 150tl ediyor? Zaten gelen oyun modlarından neredeyse her maç kutu kazanabiliyorsunuz. Yani çardaki kostümlerde o kadar değerli değil.

Böyle nadiren bulabilirsiniz, hesapta sıkıntı vardır. Düzgünce araştırırsanız, böyle ilanların çok nadir olduğunu görebilirsiniz. Belki de script ile Plat'a yükselip satmak istemiştir.

Ayrıca 150 TL'yi maksimum olarak söyledim, 100'den yukarısına satabilirse gayet güzel olur.

Geri
Yukarı