LoL hesabına girilmiyor

slacker4141

Yoctopat
Daha fazla  
Oyun bittiğinde oturum zaman aşımına uğradı dedi ve her şeyi yaptığım halde hesabıma giremiyorum.
Ekranım böyle hiçbir işlem yapamıyorum lakin başka hesapla girdiğimde oyun açılıyor.
Biri yardım etsin çıldıracağım.
Oyunu silip yeniden yükledim bunu demeyin lütfen.

ASDSADASDSADAS.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Banlaşmışsınız. Yakınlarda bu tarz konular açılmıştı ve bunu ticket atarak öğreniyormuşsunuz ban yediğinizi.

Banlaşmışsınız. Yakınlarda bu tarz konular açılmıştı ve bunu ticket atarak öğreniyormuşsunuz ban yediğinizi.
ama hiç bir sebep yokken ban yemem saçma değil mi. oturum zaman aşımına uğradı dedi ve bi daha hesabıma giremedim
Ban yemiş olsa uyarı mesajı gelirdi. Vakit kaybetmeden desteğe bilet gönder bence.
desteğe bilet yolladım bu dedi hata olarak yolla hata olsa başka hesabı açarken de aynısını yapmazmı ?

Bende önceden öyle biliyordum fakat forumda bir çok kişi bu durumda hem fikirdi. Arakdaşlar baya net ve sabit konuşmuşlar da. Durumu buraya açıklarsan geri döndükleri zaman sevinirim.

Bende önceden öyle biliyordum fakat forumda bir çok kişi bu durumda hem fikirdi. Arakdaşlar baya net ve sabit konuşmuşlar da. Durumu buraya açıklarsan geri döndükleri zaman sevinirim.
evet önceden başka hesabımda yedim ama hesabıma hiç bi şekilde giremiyordum . burda hesabımı açıyorum lakin oyun içindeki hiç bişeye erişemiyorum . teşekkürler yinede .

kardeşim bende de aynı şekilde çözümü bulunca yazar mısın ? Dün oyun bittikten sonra zaman aşımına uğradı yazdı ve daha giriş yapamıyorum aynı senin paylaştıgın şekilde kaldı
@slacker4141 .

Son düzenleme:
kardeşim bende de aynı şekilde çözümü bulunca yazar mısın ? Dün oyun bittikten sonra zaman aşımına uğradı yazdı ve daha giriş yapamıyorum aynı senin paylaştıgın şekilde kaldı
@slacker4141 .
hesap banlama olmadıgı ıcın bildirim gelmıyo. uzaklastırma ihtarı verılmıs bılet at tarıhını ne zaman acılcagını yazıyolar.

Banlanma olsa uyarı vermesi gerekir zaman aşımı hatasını bende yaşamıştım ufak araştırdığımda modemi kapatıp açınca düzeliyordu bir dene istersen.

Yeni konular

Geri
Yukarı