LOL Hesabının Kapanması

juxecampero

Kilopat
Daha fazla  
Hesabım 2. defa çalındı bende kurtarmak için ticket attım. Ardından şöyle bir cevap geldi:

Merhaba,
Hesabını kontrol ettiğimde, daha önce hesap paylaşımı yapıldığını ve buna rağmen kurtarıldığını görmekteyim. Ancak bilmen gerekiyor ki, hesap paylaşımı yasak olmakla birlikte, hesap güvenliğini de tehlikeye atan bir davranıştır. Bu nedenle, daha önce paylaşılmış olan bu hesapta tekrar güvenlik ihlali yaşandığından, hesaba erişim engellenmiştir. Hesabın tekrar açılması da ne yazık ki söz konusu değildir.
Bu konudaki Kullanım Şartları maddesini de seninle paylaşmak istiyorum:
"C. Giriş Bilgileri. Bir Hesap oluştururken, Oyuna erişeceğiniz her defasında kullanmak üzere sizden yegane bir kullanıcı adı ve parola (birlikte “Giriş Bilgileri”) seçmeniz istenecektir. Hesabınızı işbu Sözleşmede belirtildiği durumlar haricinde herhangi bir kişiyle paylaşamazsınız ve Giriş Bilgilerinizin gizliliğinin sağlanmasından ve Hesabınız kullanılarak gerçekleştirilen tüm faaliyetlerden (satın alımlar ve yüklemeler dahil) tamamen siz sorumlusunuz. Giriş Bilgilerinizin kaybolması, çalınması veya yetkisiz ifşa edilmesi dahil olmak üzere herhangi bir güvenlik ihlalinden haberiniz olduğunda lütfen Riot Games’ı derhal haberdar ediniz.
Kullanım Şartları sözleşmesini şurada bulabilirsin:
Kullanım Şartları Sözleşmesi (TOU) | League of Legends
Bu konuda kurallara karşı anlayışlı olmanı rica ediyorum.
Kendine iyi bak.
YosemitoSAM
Riot Games Oyuncu Destek

Ben onca para yatırdım 600-700 vesayire. Ne yapabilirim geri yanıt gönderdim bekliyeceğim?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı