LOL hızlandırma programlarından ban yer miyim?

Balder13

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i5 4690
2X8 1600 MHZ RAM
ASUS H81M-K
ASUS GTX1070 Ti CERBERUS GAMING GDDR5 8GB 256Bit DX12
ZK600 600W 80+
ZALMAN Z11 NEO
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar FPS attırma videosu indirdim ve klasorde script dosyaları yazıyordu. LOL dede 3.parti yazılımlar yasak ban yer miyim? Dosyayı açmadım çalıştırmadım. Lütfen korkuyorum ole bir şey olduysa ne yapacağım? Link:r_Hizlandirma_Ve_Tum_Oyunlarda_Fps_Arttirma_by_Duex.rar dosyasını indir - download bu YouTube kanalındaki adam açtı ama bir şey olur mu? 3.parti yazılım herhalde 3.parti yazılımda yasak perma yer miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
LoL tarafından onaylı olması lazım programın. Mesela Porofessor.gg ve Blitz gibi (otomatik rün sayfası yapan programlar) 3. Parti yazılımlar'da problem çıkmıyor çünkü onaylı bunlar. Senin linkini attığın programın ne olduğu belli değil gibi kullandığında ban yemen olası.

Arkadaşlar FPS attırma videosu indirdim ve klasorde script dosyaları yazıyordu. LOL dede 3.parti yazılımlar yasak ban yer miyim? Dosyayı açmadım çalıştırmadım. Lütfen korkuyorum ole bir şey olduysa ne yapacağım? Link:r_Hizlandirma_Ve_Tum_Oyunlarda_Fps_Arttirma_by_Duex.rar dosyasını indir - download bu YouTube kanalındaki adam açtı ama bir şey olur mu? 3.parti yazılım herhalde 3.parti yazılımda yasak perma yer miyim?

Bu linki hangi video da gördün ve banı yersin içinde ne olduğu belli değil :D.

Arkadaşlar o program vs. Uğraşamam ben direk çektim formatı kökten hallolsun diye şimdi oyunu yüklüyorum kökten kurtuldum ban yemeden çok sağ olsun.

Bu dosyaları hangi video veya kaynaktan aldın, paylaşır mısın rica etsem?

Ayrıca dosyalar üzerinde inceleme yaptığımda, script adlı kısım haricinin güvenilir olduğunu söyleyebilirim rahatlıkla. Bunlar sisteminiz için yapılan/yapılması gereken ayarlar içeriyor çoğunlukla.

Geri
Yukarı