LoL için porofessor.gg nasıldır?

RobinScherbatsky

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
LoL için yardımcı programları deneyimliyorum porofessor gg'yi çok tavsiye eden oldu fakat neden bu kadar çok sevildiğini tam anlayamadım. Siz neden bu programı tercih ediyorsunuz?

Arayuzu sade, anlasilabilir. Uygulamaya giris yaptiginizda herkesin verilerine cok rahat bir sekilde erisebiliyorsunuz. Her sunucunun siralamalarini gorebiliyorsunuz. Kisaca cok detayli ve sade bir yardimci program.

Arayuzu sade, anlasilabilir. Uygulamaya giris yaptiginizda herkesin verilerine cok rahat bir sekilde erisebiliyorsunuz. Her sunucunun siralamalarini gorebiliyorsunuz. Kisaca cok detayli ve sade bir yardimci program.

Sadece bir şekilde sana sunması gereken verileri sunan en iyi(bana göre) LoL yardımcı programı.

Karışık değil ve sade. Anlaşılabilir.

Arayüz kısmı çok fazla ekranı kaplamıyor mu oyun içinde, bir de tasarımı biraz kalitesiz geldi gözüme.
Bir de bu overwolf çok fazla RAM kullanıyor bende.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arayüz kısmı çok fazla ekranı kaplamıyor mu oyun içinde, bir de tasarımı biraz kalitesiz geldi gözüme.
Bir de bu overwolf çok fazla RAM kullanıyor bende.
Bu programı ben indirmedim bile. Ben google chrome tarayıcısı üzerinden professor.gg analiz kısmını yer imlerine ekledim ve karşılaşma bulunca takımıma gelenleri copy yapıp gerekli alana paste yapıyorum.
Yani imzamdaki sistemimle bile kullanmıyorum zaten.

Bu programı ben indirmedim bile. Ben google chrome tarayıcısı üzerinden professor.gg analiz kısmını yer imlerine ekledim ve karşılaşma bulunca takımıma gelenleri copy yapıp gerekli alana paste yapıyorum.
Yani imzamdaki sistemimle bile kullanmıyorum zaten.
Arayüzü kapatabilirsiniz yada küçültebilirsiniz overwolf zorunlu değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı