LoL Jungle iyi oynamak için tavsiye

FEELMYFORCE

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar LoL'de Jungle oynamaktan zevk alıyorum ama ya kotu bir maç geçiriyorum ya da takıma troll geliyor ve çok maç kaybediyorum. Sizce Jungle'da kendimi nasıl geliştirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Warwick, benim jung mainim de ww, çok kolay.

Ek olarak Warwick de ejderi, oyunun başında kestiğiniz Red veya Blue'yi, yardım almadan kendiniz kesebilirsiniz.

Tavsiye olarak:
Gang atarken koridora karşı rakibin arkasından gelmeye çalışın.
SSleri kontrol edin ve takım arkadaşlarınıza oyunun başında SS atmasını hatırlatın.

Erken alamet alıp oyunu midden açmaya bak, oyun dakika 20'den sonra ARAM'a dönüyor zaten. Kule avantajınız olur. Onun dışında sürekli gank atmaya çalış, takımı kastır. Aptal değillerse taşıyacaklardır zaten. Takımı kastıracağım diye geri düşme, kasıl. Ben hepsini aynı anda yapabildiğim için arkadaşlarım çok memnun oynayışımdan.

Lol oynamayan birinden tavsiyeler ;
Harita takibi, rakibe baskı yapmak,totem kullanmak,rakibin eşyalarına dikkat etmek,kasamamış rakibi ezerek ve ormanı hızlı kesen bir karakter ile rakibi ezebilirsiniz.

Warwick, benim jung mainim de ww, çok kolay.

Ek olarak Warwick de ejderi, oyunun başında kestiğiniz Red veya Blue'yi, yardım almadan kendiniz kesebilirsiniz.

Tavsiye olarak:
Gang atarken koridora karşı rakibin arkasından gelmeye çalışın.
SSleri kontrol edin ve takım arkadaşlarınıza oyunun başında SS atmasını hatırlatın.
Oyuna başladığımda Nasus ve Warwick oynardım. 3. sezonda oyun çok güzeldi... Warwick her metanın orman şampiyonudur.

Hecarim, Olaf, Kayn Hero'ları ormanda çok güçlüdür. Hem hızlı temizlerler hem de rahatlıkla gank atabilirler. Ejderleri ve alameti kaçırmamaya dikkat et. Sürekli wardlı oyna. Rakibini topta mı gördün, rakibinin bota yakın ormanına gir, botta mı girdin topa yakın olana gir. Bazı oyunlar tek başına taşınmaz ama arkadaşın falan varsa yani bir duon varsa onu kastırıp en kötü 2V8 atmaya çalışabilirsiniz. Aklıma gelenler bu kadar şimdilik.

Metadaki şampiyonları oynamaya çalış. Kaybeden lane'e gang atmanı tavsiye etmem. Premate'in varsa early de vadinin alametini alıp plate'den gold kasmaya oynayabilirsin. Harita takibi çok önemli; örneğin düşman ormancı top tarafındayken ejderi almak gibi. Ejder ruhu da artık çok önemli.
Son olarak da flame yapmaya başlayan birisini gördüğünde direkt mutele geç ve motivasyonunu bozmasına izin verme. EU West serverında oyna.

Yeni konular

Geri
Yukarı