LoL karakter ve item önerisi

furkan6128

Centipat
Katılım
18 Ekim 2020
Mesajlar
46
Oyuna yeni başladım ve kullanması kolay karakter ve build önerir misiniz?
(Özellikle sırasıyla master yi buildi)
 
Son düzenleyen: Moderatör:

TahaEren

Centipat
Katılım
6 Kasım 2020
Mesajlar
952
Çözümler
5
Yer
Koltuk
Aslında marketteki önerilenler kısmındaki itemlerden birilerini karşı tarafa doğru seçmeniz daha önemli. Bir Build sadece karşı tarafa gelen oyuncuların görevlerine göre belirlenir.
 

Things

Picopat
Katılım
1 Mart 2021
Mesajlar
240
Çözümler
5
Yer
Guardia Castle yakınlarında.
Oyuna yeni başladım ve kullanması kolay karakter ve build önerir misiniz?
(Özellikle sırasıyla master yi buildi)
Şimdi senin hakkında bir şey bilmiyorum Furkan'cım, o yüzden net olarak bir şeyler önerebilmem için biraz kendinden, oynayış stilinden ve neleri sevdiğinden bahsetmelisin.

Şu karakter daha kolaydır diye bir şey bence yok. Oynanış seviyelerine göre her karakterin belli başlı kolaylıkları ve zorlukları var. Başlangıçta kolay gelen karakterler ileri düzeylerde işlevsiz kalabiliyor.

Mesela şimdiye kadar oynamaktan en çok keyif aldığın şampiyonları yazarsan bir profil oluşturabiliriz. Aynı şekilde istediğin rolü de belirtmelisin. Tabii rol konusu acele edilecek bir şey değil. En az 2 rol seçmeli ve iyice değerlendirmelisin 🙂

"Darius oynuyorum ve destek oynamayı seviyorum" diyorsan herkes sana "Darius destek mi olur dalga mı geçiyorsun" diyecektir. Ancak ben sana denemeni ve ve destek rolü için olan eksilerini kendi başına kavramanı öneririm. Sonuçta MOBA dediğimiz tarzlarda resmi olarak hiç bir karakterin sabit bir bölgesi yok. Bir yama gelir asla düşünmeyeceğin bir şampiyon eskiye göre alakasız bir konumda olur, kim bilir? 😁
 
Yukarı