LoL kırmızı kalkan

Goodevil

Picopat
LoL'de plat 4'üm ve bayağıdır oynamıyorum. 0 Lp'de bırakmıştım. Kırmızı kalkan var. Şimdi oyuna girip kaybedersem Gold 1'e mi düşeceğim yoksa hala platinde mi kalacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:

Jayce

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Galidraan
Düşmenin ucundasın. Muhtemelen düşeceksin. Anladığım kırmızı kalkan doğruysa tabii. Profilinde liginin yanında gözükeni diyorsun, değil mi?

Mangon

Femtopat
O kalkan çıktıktan hemen sonra 1 oyun kaybettin diye düşmezsin ama peş peşe 3-4 oyun kaybedersen büyük ihtimalle düşersin. 5-6 oyunda kesin düşersin.

KS
Goodevil

Goodevil

Picopat
O kalkan çıktıktan hemen sonra 1 oyun kaybettin diye düşmezsin ama peş peşe 3-4 oyun kaybedersen büyük ihtimalle düşersin. 5-6 oyunda kesin düşersin.

O kalkan çıkalı 2 3 ay oluyor sarıydı kaybettim sarıyken birkaç kere kırmızı oldu sonra hiç girmedim. Yani şimdi girsem kaybetsem düşmem değil mi?

Mangon

Femtopat
O kalkan çıkalı 2 3 ay oluyor sarıydı kaybettim sarıyken birkaç kere kırmızı oldu sonra hiç girmedim. Yani şimdi girsem kaybetsem düşmem değil mi?
Tam olarak kaç oyunda düşersin, bunun için kesin bir şey söyleyemem. Elonu vs bilmiyorum ki tam olarak kestirmek baya güç zaten. %100 söylemiyorum ama çok büyük ihtimalle 1 oyun daha kaybedersen düşmezsin ama 2-3 ele düşersin gibi duruyor anlattıklarından.

Yukarı